Windows 10'u ISO Yapmak

Benim ekran kartı bile yok. Laptop'un içini açıp fanı çıkarttım ve iyice temizlememe rağmen Windows 10'da kasma yapıyor. Anlayamadım. Sizce sorun ne olabilir ? O kadar da fanı temizlemiştim hiç kir kalmamıştı.

Ekran kartı ile alakası yok. Ekran kartı grafik isteyen işlemler için önemli Windows 10 içinde yaptığınız rutin işlemler grafik işlemciyi fazla yormaz. Laptop diyorsunuz içinde kesin 5400 RPM bir sabit disk var. Bu sabit disklerin sınırı belli. SSD takarsanız sistem çok rahatlar. Ayrıca Windows 10 10586 yapısı daha stabil güncelleme yapmanızı tavsiye ederim.

Yazınızda oyunlardaki sorunlar giderilsin demişsiniz. Intel HD grafik sürücülerini güncellediniz mi? Windows 10'a ilk geçişte ekran sürücüleri eskiydi ve bu sebeple bir sorun yaşamış olabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Ekran kartımın sürücüsünü güncellemeyi kesinlikle unutmam. Öyle söylememin nedeni diyelim bir oyun açtım alta almak istedim direk oyun kapanıyor. Veya donuyor alta almak istediğimde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı