Windows 10'u ISO Yapmak

Teşekkürler faka şöyle bende ISO yok kurulum usb'si ile İSO yapabilirmiyim ?
Hiç yapmadığı için bilgim yok.

Sen Windows 10 iso media creation tool ile indir.

Benim dediğimi niye kopyaladın ? :D Neyse artık Windows 8.1'e döndüm. Oyunlardaki sorunlar giderildiği zaman veya RTM çıkana kadar 8.1'de kalacağım.

Benim dediğimi niye kopyaladın ? :D Neyse artık Windows 8.1'e döndüm. Oyunlardaki sorunlar giderildiği zaman veya RTM çıkana kadar 8.1'de kalacağım.
RTM var zaten. Windows 10 sürekli güncelleneceği için RTM yerine nihai sürüm olarak adlandırmak daha doğru. 10240 Temmuz ayındaki nihai sürüm. 10586 Kasım ayında çıkan nihai sürüm. 10586 çok daha stabil ve bir çok eksiklik düzeltildi.

RTM var zaten. Windows 10 sürekli güncelleneceği için RTM yerine nihai sürüm olarak adlandırmak daha doğru. 10240 Temmuz ayındaki nihai sürüm. 10586 Kasım ayında çıkan nihai sürüm. 10586 çok daha stabil ve bir çok eksiklik düzeltildi.
Ben öyle düşünmüyorum çünkü bilgisayarım eski. Windows 10'da kasıyor ama 8.1 de kasmıyor ve oyunları daha iyi oynatıyor.

8 senelik bilgisayarda sorunsuz kullanıyorum. Windows 8.1 ile Windows 10 arasında performans olarak çok fark yok. Windows 10 ile gelen yenilikler eski sistemi daha iyi çalışır hale getirdi.

Anladım. Fakat bilgisayardan bilgisayara değişiklik gösterebilir. Sabrettim ama bayağı kastırmaya başladı bilgisayarı Windows 10.

Windows 10 10586 düşük bellekli cihazlarda daha iyi çalışıyor. Bende de 4 gb bellek var. Hem de DDR2 800. İşlemcilerimiz de yakın sizle testlerden puan olarak yaklaşık sonuçlar almışlar. Ekran kartım harici AMD Radeon HD 4800. Bir de SSD var ama Sata 1 portuna takılı, düzgün HDD ile yakın hızlar verir. Bende Windows 10 gayet stabil çalışıyor. Windows 8.1'den iyi olduğunu düşünüyorum. Ben bilgisayarda açık olan programları sürekli kontrol ederim. Başlangıca yerleşen gereksiz program ve servisleri kapatırım. Windows 8'den beri hiç format atmadan yükselterek Windows 8.1 ve Windows 10'a geçti bilgisayar. Performansta kayıp söz konusu değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı