Windows 10'u sıfırlamak virüsü siler mi?

Suits

Centipat
Daha fazla  
Bir ara VPN kullanmıştım. Virüsten şüpheliyim bilgisayarda anormallik yok ama içimi rahatlatmak istiyorum. Ayarlardan bu bilgisayarı sıfırla dersem tüm virüsler gider mi? Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ara VPN kullanmıştım. Virüsten şüpheliyim bilgisayarda anormallik yok ama içimi rahatlatmak istiyorum. Ayarlardan bu bilgisayarı sıfırla dersem tüm virüsler gider mi? Teşekkürler.

Hocam tamamen her şeyi sıfırladığınız da tabii ki virüs gider, sıfırlamak bilgisayar da kalıntı bırakmamak gibi bir şeydir, virüs'e dair hiçbir şey kalmaz.

Bir ara VPN kullanmıştım. Virüsten şüpheliyim bilgisayarda anormallik yok ama içimi rahatlatmak istiyorum. Ayarlardan bu bilgisayarı sıfırla dersem tüm virüsler gider mi? Teşekkürler.

Kaspersky ile bir tarama yapın ardından buna karar verin. Zamanınızdan olmayın en azından.

Önemli bir dosyan yoksa virüs taramasıyla için rahat etmeyecekse komple USB ile sıfırdan Windows kur ve kurulumda disklerini sil. Böyle daha garanti ama uğraşamam dersen, bilgisayarı sıfırlayıp sonrasında BitDefender ve Malwarebytes ile tarama yapsan da bir şey kalmaz muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı