Windows 10'u sıfırlarken sadece 1 diski sıfırlarsak ne olur?

Mert1337

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben Windows'u temiz kurulum yaparak sıfırlayacağım fakat D diskinde verilerim var, o diski sıfırlamak istemiyorum. Sıfırlamazsam oyunlar ve dosyalar eskisi gibi tekrar açılır mı yoksa iki diski de mi sıfırlayayım?

Arkadaşlar merhaba, ben Windows'u temiz kurulum yaparak sıfırlayacağım fakat D diskinde verilerim var, o diski sıfırlamak istemiyorum. Sıfırlamazsam oyunlar ve dosyalar eskisi gibi tekrar açılır mı yoksa iki diski de mi sıfırlayayım?

Kurulum yaparken zaten D diskininin boyutundan anlarsınız yalnızca C diskini sıfırlayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece C diskini ve Windows'un kendisine Boot için ayırdığı 500 MB'lık bölümü sıfırlayıp sistemi kurabilirsiniz.

Hiçbir şey, ödevlerimin ve oyunlarımın olduğu diski ayrı tutup Elementary OS kurdum. Aynı işlemi Windows kurarken de yapmıştım, bir sorun çıkmaz. Sadece C: diskini sıfırlamalısınız.

Sadece C diskini ve Windows'un kendisine Boot için ayırdığı 500 MB'lık bölümü sıfırlayıp sistemi kurabilirsiniz.

Yani bunu sileceğim sıfırlarken değil mi?
1621062940993.png

Geri
Yukarı