Windows 10'u USB'ye yazma

Kaganiane

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 ana konudaki mega linkinden Windows 10'u indirdim. Karşıma 3 GB'lık rar dosyası çıktı, içinde de setup vs. var. Peki bu indirdiğim dosyayı format atmak için USB'ye nasıl aktaracağım? Zaten ana konuda bunun cevabı var ama benim indirdiğim ISO değil setup dahil birçok dosya var RAR'da. USB'ye yazarken aynı ISO dosyası seçer gibi o klasörü mü seçeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Windows 10 ana konudaki mega linkinden Windows 10'u indirdim. Karşıma 3 GB'lık rar dosyası çıktı, içinde de setup vs. var. Peki bu indirdiğim dosyayı format atmak için USB'ye nasıl aktaracağım? Zaten ana konuda bunun cevabı var ama benim indirdiğim ISO değil setup dahil birçok dosya var RAR'da. USB'ye yazarken aynı ISO dosyası seçer gibi o klasörü mü seçeceğim?
Merhabalar,
Öncelikle ben size Windows'un resmi sitesinden indirip ordan hazırlamanızı öneririm. Technopat'ın rehberinden yararlanabilirsiniz.
İyi günler dilerim.

MEGA
Bu bağlantıdan indirilen dosya ISO dosyası. Siz hangi linkten indirdiniz?
Benim bildiğim iso dosyaları tek oluyor, rehber videosunda da öyleydi. Fakat benim indirdiğim rar şu şekilde,

1gk20N.png

Yanlış Bilgi
Rar'ın içindeki tüm dosyaları içi boş bir flash disk'e atıp açılışta boot edebilirsiniz.

@Kaganiane Indirdiğin dosya rar dosyası değil. ISO dosyasını winrar ile görüntülüyorsun o kadar. Mega linkini aldığın yerde usb'ye nasıl yazacağını anlatan basamakları uygula. Ardından tamamsın. Arkadaşın dediği dosyaları usb'ye çıkarırsan boot etmeyecektir. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı