Windows 10'u Windows 11 yaparsak ürün anahtarı ister mi?

Eymen Ak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Windows 10 Pro'yu aktifleştirmiştim 90 TL gibi bir para verdim şimdi Windows 11'e geçmek istiyorum Windows 11'e geçtiğimde Windows 10'daki Pro keyim Windows 11 de çalışır mı yani direkt Microsoft'un kurulum dosyası var ya ondan indirirsem😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Formatlarsan çalışmaz, ama "yükselt" seçeneği ile kurulum yaparsan istemez diye düşünüyorum. Ayrıca kod istediğinde "kodum yok" seçeneğini seçersen aktifleştirmeden kullanabiliyorsun. Geçen gün PttAVM de 11₺'ydi Windows 11 kodu.

Kanka kafam almıyor.

Formatlarsan çalışmaz, ama "yükselt" seçeneği ile kurulum yaparsan istemez diye düşünüyorum. Ayrıca kod istediğinde "kodum yok" seçeneğini seçersen aktifleştirmeden kullanabiliyorsun. Geçen gün PttAVM de 11₺'ydi Windows 11 kodu.

Dediğim şu hani veri kaybetmeden bir program indirip kuruyoruz ya ondan kurarsam gitmez değil mi, aşağıya resmini attım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    130,3 KB · Görüntüleme: 45
Her turlu calisir ve sıkıntı olmaz. Windows 10 lisanlari, Windows 11 icin gecerlidir. Tam tersi icin de gecerlidir. Yeniden Windows 11 lisansi almaniza gerek yok. Gordugunuz cogu Windows 11 lisansi zaten Windows 10 lisansi.

Her turlu calisir ve sıkıntı olmaz. Windows 10 lisanlari, Windows 11 icin gecerlidir. Tam tersi icin de gecerlidir. Yeniden Windows 11 lisansi almaniza gerek yok. Gordugunuz cogu Windows 11 lisansi zaten Windows 10 lisansi.
bu attığım resimden yüklesem sıkıntı olmaz deme

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    130,3 KB · Görüntüleme: 39
Bu attığım resimden yüklesem sıkıntı olmaz değil mi?

Sıkıntı olmaz. Zaten yukseltme oldugu icin oldugu gibi oraya tasinir. Geri Windows 10 donsen bile lisans calismaya devam eder.

Geri
Yukarı