Windows 10'u Windows 7 yapma

Sedat Peeker

Decapat
Daha fazla  
Beyler 4 GB RAM'li laptopumda Windows 10 kurulu. RAM %50 gibi bir seviyeden başlıyor. Windows 7'ye geçmeyi düşünüyorum. Performansa katkısı olur diye. Ama şu an laptopumda Windows paralı sürümü var( zaten laptoplarda bu yüzden pahalı ). Ürün etkinleştirme koduna nereden ulaşabilirim? Bir de Windows 7 yapmamı önerir misiniz?

Beyler 4 GB RAM'li laptopumda Windows 10 kurulu. RAM %50 gibi bir seviyeden başlıyor. Windows 7'ye geçmeyi düşünüyorum. Performansa katkısı olur diye. Ama şu an laptopumda Windows paralı sürümü var( zaten laptoplarda bu yüzden pahalı ). Ürün etkinleştirme koduna nereden ulaşabilirim? Bir de Windows 7 yapmamı önerir misiniz?

8.1 daha uygun olur.

Yeni bir bilgisayar ise sürücü desteği bulamazsın. Piyasada nedense bir sürü i5 10. nesil 4GB RAM'li laptoplar var.

Hocam aynı sorundan bende 7'ye geçmiştim eskiden kullanıpta dönmeyi planlıyorsanız hatırladığınız gibi olmayabilir :D (çok fazla driver ve bir ton hata aldım) artık Win 7 de pek durulmaz bence düşük sistemler için en iyisi Win 8.1

Geri
Yukarı