Windows 10'un 21H1 desteği resmi olarak sonlandırdı!

Madem bu kadar bilgilisiniz, engin bilgilerinizi bize bir makale yazarak anlatmak istemez misiniz :) OS ile nasıl PPOOE yaptığınızı, verilerinizin nasıl loglanmadığını :)
Bİlgilerimin enginliğinden bahsetmedim ki fazlasıyla cahil olduğumu düşünmekteyim, madem siz çok biliyorsunuz yazın da biz bilgilenelim efendim :)

Bİlgilerimin enginliğinden bahsetmedim ki fazlasıyla cahil olduğumu düşünmekteyim, madem siz çok biliyorsunuz yazın da biz bilgilenelim efendim :)
Ben bilgili olduğumu söylemedim. Verilerimin bu şekilde güvende olmadığından, modeme os kurmaktan, loglarımı superonline'ın aldığından bahseden sizlerdiniz.

İşte o zaman bana veri güvenliğinden bahsedemezsin, çünkü bütün verini supreonline üzerinden akıtıyorsun ve her girdiğin site de loglanıyor.

Şu an kullandığımız internet sisteminin loglanmasının önüne geçmek için bildiğim kadarıyla bir yol yok. Biz upload yaptığımız an ilk iss ye oradan upload yaptığımız sunucuya gidiyor. Bu şekilde olduğu için loglanmasının önüne geçemiyoruz.

Yakında windows 10 desteği de bitecek ve milyonlarca insan bilgisayarı kötü olduğu için desteklemeyen işletim sistemleri kullanmaya mecbur kalacak.

Şu an kullandığımız internet sisteminin loglanmasının önüne geçmek için bildiğim kadarıyla bir yol yok. Biz upload yaptığımız an ilk iss ye oradan upload yaptığımız sunucuya gidiyor. Bu şekilde olduğu için loglanmasının önüne geçemiyoruz.
Benim de bilgim bu şekilde ama arkadaşın iddiası üzerine bekliyorum bir makale.

Linix'a Chrome kurulabiliyor.
Office Web'den kullanilabilir.
Firefox kullandığım için net bilmiyorum ama chromium kuruluyor sanırım doğrudur. Office Web'i kimsenin kullandığını görmedim bir de offline çalışma mantığı yok sanırım başa bela oluyor. Yani dediğim gibi yapmak isteyene yol çok. Windows diye diretmenin manası yok.

Ben bilgili olduğumu söylemedim. Verilerimin bu şekilde güvende olmadığından, modeme os kurmaktan, loglarımı superonline'ın aldığından bahseden sizlerdiniz.
Evet ben bahsettim bunlardan, modeminize firmware yazabilirsiniz dedim, Süperonline'ın sizin girdiğiniz siteleri görebileceğini de söyledim ama bilgili olduğumdan asla bahsetmedim, benim ağ konusundaki bilgilerim şu anda sadece bana yetmekte.

Firefox kullandığım için net bilmiyorum ama chromium kuruluyor sanırım doğrudur. Office Web'i kimsenin kullandığını görmedim bir de offline çalışma mantığı yok sanırım başa bela oluyor. Yani dediğim gibi yapmak isteyene yol çok. Windows diye diretmenin manası yok.
Bende Firefox kullaniyorum, Mozilla'nin eline saglik :)
Office Web'i kullananlar var. Alternatifleri secmek tabii ki daha iyi olacaktir. Microsoft'un tekelciligini cekmek zorunda degil kimse. Linux candir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera bile kuruluyor :D
Benim bir iddiam yok efendim ben olanı söylüyorum, modemin içindeki firmware ayrı superonline ayrı, a kendinize iss kurabiliecekseniz onu da yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı