Windows 10'un en iyi sürümü hangisi?

Swelyz

Decapat
Daha fazla  
Önceden böyle bir konu açılmıştı. Benim açmamın sebebi ise 2020'ye kadarki en iyi Windows 10 sürümününün hangisi olduğunu öğrenmek, teşekkürlerimi sunarım. Cevaplarınızı bekliyor olacağım.

Adobe uygulamaları kullanmıyorsanız 1709 öneririm. Hatta Windows 10'un en temiz halini kullanmak istiyorsanız ReviOS kullanabilirsiniz. Yaklaşık 3 aydır ReviOS kullanıyorum (şuan kullandığım 1709 S1) ve memnunum.
Ama benim oyunla işim yok 4-5ms sorun değil diyorsanız 2004.

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
İlk başta en güncel sürümünü denemenizi öneririm.
En güncel sürümü denedim elbet ama içime sinmedi :)
Adobe uygulamaları kullanmıyorsanız 1709 öneririm. Hatta Windows 10'un en temiz halini kullanmak istiyorsanız ReviOS kullanabilirsiniz. Yaklaşık 3 aydır ReviOS kullanıyorum (şuan kullandığım 1709 S1) ve memnunum.
Ama benim oyunla işim yok 4-5ms sorun değil diyorsanız 2004.
Benim işim oyunla ve Adobede kullanıyorum en iyi performans veren sürüm sizce hangisi?

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

En güncel sürümü denedim elbet ama içime sinmedi :)

Benim işim oyunla ve Adobede kullanıyorum en iyi performans veren sürüm sizce hangisi?
O zaman ReviOS 2004 öneririm. Bende Adobe uygulamalarını kullanıyorum ve Photoshop dışında güncelleme alamıyor uygulamalar.

Bana göre en iyi sürümü 2015'de çıkan ilk sürümüydü. O kadar hızlıydı ki, hatta boot ekranı görmeden açılıyordu PC, kapanışı da bastığım gibi kapanıyordu. Tek eksileri bir çok Microsoft hizmetlerini (net framework vs.) desteklememesi.

Geri
Yukarı