Windows 10'un eski sürümleri HDD ile nasıl olur?

Eski sürümlere geçmek hayatın hatası.
Hatalar:
1- Microsoft Store çalışmaz.
2- Başlat menüsü hataları.
3- PC yavaşlıkları.
4- Hayatının hatası.
Dostum maalesef Windows 10'un en eski sürümü bile HDD kasar.
8.1'e bakmakta fayda var.

Hayır kanka, bir şey olmaz. Üzgün surat koymuşun ya, o Windows 10'un eski sürümleri diyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de HDD kullanıyorum ve benim sistemim eski sürümlerde çok kasıyordu, disk %100 oluveriyordu hemen. Bu yüzden Windows 8.1'den Windows 10'a geçme konusunda çok kararsızdım. Windows 10'a yükseltme yaptım ve eskiden olan kasma, donma, diskin %100 olması gibi bütün kasmalar, donmalar gitmişti. Bilgisayarım şuan güncel ve otomatik güncelleştirmeler açık.

Windows 10 HDD için yapilmamis, hangisini kursanız aynı olur. Ya SSD kullanacaksınız ya da sabredeceksiz.

HDD ile Windows XP dışında adam akıllı Win sistemleri gitmez.
En iyisi bir Linux dağıtımı kurup kullanmak.

Benim sistemim eski sürümlerde çok kasıyordu, disk %100 oluveriyordu hemen. Bu yüzden Windows 8.1'den Windows 10'a geçme konusunda çok kararsızdım. Windows 10'a yükseltme yaptım ve eskiden olan kasma, donma, diskin %100 olması gibi bütün kasmalar, donmalar gitmişti. Bilgisayarım şuan güncel ve otomatik güncelleştirmeler açık.
Yanlış anladın hocam. Eski sürümler değil, "Windows 10'un" eski sürümleri.

Yanlış anladın hocam. Eski sürümler değil, "Windows 10'un" eski sürümleri.

Tamam doğru anladım. Windows 10'u daha önceden de kullandım. Kasma, donma, takılma, diskin %100 olması gibi sorunlar ile karşılaştığım için Windows 8.1'e geri dönmüştüm. Wi-Fi'min sürekli kopmasından dolayı Windows 10'a yükseltme yaptım ve eskiden yüklemiş olduğum Windows 10'daki hataların hiçbiri şu anki güncel Windows 10'da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı