Windows 10'un özelliği ne?

Verilerimin sızdırılıp bilgisayarıma kötü amaçlı kimselerin girmesi için illaki ajan mı olmam gerekiyor? Ya da özel resim veya bilgilerimle tehdit, şantaj yapılması için illa ajan mı olmak gerekiyor? Evet, Windows 7 bir efsaneydi ama artık eskidi. Bunu kabul edin artık.
CPU-Z? indiririm ama güvenilir bir link atarsanız iyi olur indirmem için pek bilgim yok.

CPU-Z? indiririm ama güvenilir bir link atarsanız iyi olur indirmem için pek bilgim yok.
CPU-Z'nin resmi sitesidir:

Bilgisayarımın özelliklerini bilmiyorum. Sadece RAM'ı biliyorum. 4GB oyun oynamıyorum.
Rehbere uyarak rapor paylaşın inceleyelim.

Gezginler mi kaldı arkadaşım?

Windows diye bir işletim sistemi bilmiyorum.
Her önünüze gelen linke tıklamazsanız ve her önünüze gelen programı kullanmazsanız, ve de en önemlisi orijinal Windows kullanırsanız bu sorunların hiçbiri kolay kolay yaşanmaz. Biri illa sizinle uğraşmak istiyorsa Linux'ta da uğraşır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bu tavır ve hareketler? Attığım link en güncel sürümü (1.93) içeriyor. Yılların güvenilen sitesi Gezginler'i de kötüleyeni ilk defa görüyorum. Gülmeye devam edin, açılırsınız.

Ve programları kendi sitesinden indirip kurarsanız (gezginlerden değil) sorun kalmaz.

Ne bu tavır ve hareketler? Attığım link en güncel sürümü içeriyor. Yılların güvenilen sitesi Gezginler'i de kötüleyeni ilk defa görüyorum.
'yılların trojanlı sitesi' deseydiniz daha doğru olurdu. Programların yarısı trojan içeriyor.

Ne bu tavır ve hareketler? Attığım link en güncel sürümü(1.93) içeriyor. Yılların güvenilen sitesi Gezginler'i de kötüleyeni ilk defa görüyorum. Gülmeye devam edin, açılırsınız.
Kendi resmi internet sitesi varken neden başka bir siteyi kullanalım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…