Windows 10'un özelliği ne?

• Konuyu başlatan misaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 2B
Windows 7 gerçek bir işletim sistemidir. Ama ne yazık ki artık güncelleme almadığı için güvenlik konusunda sorunlar oluşuyor. Ve uygulamaların güncel sürümünü de kullanamıyorsunuz.
Windows 10 yerine Windows 8.1 Pro kullanın bence.
Verilerimin sızdırılıp bilgisayarıma kötü amaçlı kimselerin girmesi için illaki ajan mı olmam gerekiyor? Ya da özel resim veya bilgilerimle tehdit, şantaj yapılması için illa ajan mı olmak gerekiyor? Evet, Windows 7 bir efsaneydi ama artık eskidi. Bunu kabul edin artık.
CPU-Z? indiririm ama güvenilir bir link atarsanız iyi olur indirmem için pek bilgim yok.

CPU-Z? indiririm ama güvenilir bir link atarsanız iyi olur indirmem için pek bilgim yok.
CPU-Z'nin resmi sitesidir:

Bilgisayarımın özelliklerini bilmiyorum. Sadece RAM'ı biliyorum. 4GB oyun oynamıyorum.
Rehbere uyarak rapor paylaşın inceleyelim. :)

Verilerimin sızdırılıp, bilgisayarıma kötü amaçlı kimselerin girmesi için illa ki ajan mı olmam gerekiyor? Ya da özel resim veya bilgilerimle tehtid, şantaj yapılması için illa ajan mı olmak gerekiyor? Evet, Wİndıws 7 bir efsaneydi ama artık eskidi. Bunu kabule din.

Gezginler mi kaldı arkadaşım? :D

Verilerimin sızdırılıp, bilgisayarıma kötü amaçlı kimselerin girmesi için illaki ajan mı olmam gerekiyor? Ya da özel resim veya bilgilerimle tehtid, şantaj yapılması için illa ajan mı olmak gerekiyor? Evet, Wİndıws 7 bir efsaneydi ama artık eskidi. Bunu kabul edin.

Windows diye bir işletim sistemi bilmiyorum.
Her önünüze gelen linke tıklamazsanız ve her önünüze gelen programı kullanmazsanız, ve de en önemlisi orijinal Windows kullanırsanız bu sorunların hiçbiri kolay kolay yaşanmaz. Biri illa sizinle uğraşmak istiyorsa Linux'ta da uğraşır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bu tavır ve hareketler? Attığım link en güncel sürümü (1.93) içeriyor. Yılların güvenilen sitesi Gezginler'i de kötüleyeni ilk defa görüyorum. Gülmeye devam edin, açılırsınız.

Geri
Yukarı