Windows 10X nedir?

Katlanabilir tablet bilgisayarlar için bir sistem ama bizim ülkemizde kullanilmiyor, kullanmamıza manası yok Windows 10 ile W11'in karışımı.

Windows 10X nedir? Bu aralar sürekli karşıma çıkıyor.
Cevaplarsanız sevinirim.
Windows 10'un geliştirilmiş hali. Surface Duo'lar için tasarlandı. Windows 8 gibi fiyaskoyla sonuçlandı. (Denemediğim için bilmiyorum. Ama çok fazla eleştirildi.) Windows 11'in temelleri burada atıldı.

Windows 10X, Microsoft'un geliştirdiği yeni tabletlerde ve telefonlarda kullanılacak bir işletim sistemiydi. Ancak Windows 10X projesi sonradan iptal edildi. Ayrıca Windows 10X, Windows 11'in temeli diye de adlandırılır.

Windows 10X, Microsoft'un tabletlerinde kullanılacak bir işletim sistemiydi. Ancak Windows 10X projesi sonradan iptal edildi. Windows 10X yerine Windows 11 çıkarıldı.
İstenirse Microsoft Store'dan edinilebilir.

Katlanabilir tablet bilgisayarlar için bir sistem ama bizim ülkemizde kullanilmiyor, kullanmamıza manası yok Windows 10 ile W11'in karışımı.

Windows 10X, Microsoft'un tabletlerinde kullanılacak bir işletim sistemiydi? Ancak Windows 10X projesi sonradan iptal edildi. Windows 10X yerine Windows 11 çıkarıldı.

Bir şey var sonra PC'lerde kullanılmaya başlancağını duyurdu sonra katlanabilir cihazlar için çıkışı erteledi sonra iptal oldu.

Windows 10X nedir? Bu aralar sürekli karşıma çıkıyor.
Cevaplarsanız sevinirim.

Windows 11'in ilkel hali gibi düşünebiliriz Windows 10X katlanabilir cihazlarda çıkacaktı proje durduruldu Sun Valley güncellemesine yoğunlaştilar daha sonrasında Windows 11 duyuruldu.

Geri
Yukarı