Windows 10X Yılın İkinci Yarısında Piyasaya Sunulabilir

Sızmasa bile Hackintosh gibi kurarız.
Ürün anahtarı ne olacak? Eğer Microsoft bu işletim sistemini resmi olarak yayınlamazsa ürün anahtarı kısmında sıkıntı yaşarız.

GNU/Linux candır gerisi heyecandır. KDE masaüstü ortamı ve Plasmoid zımbırtıları ile bu görünümü vermek çok kolay.

ISO çıksa bile eğer bütün donanımlara destek sağlanmazsa sürücü kurmakta sorun yaşanabilir. "Eldeki bilgilere göre" ölü doğacak bir sistem gibi duruyor. Windows'un esprisi zaten devasa pazar payı olması. Yani Win32 uygulamaları olmadan o iş zor gibi. Hackintosh tarzında bir kurulum gerektirecekse eğer haricen kurmak isteyenler için, Linux çok çok daha mantıklı bir alternatif.

Sun Valley'i daha çok merak ediyorum.

Microsoft'un Zoom, Chrome ve Winrar gibi temel uygulamaları Windows Store'a getirmekle ilgili bir çalışması var. Umarım Microsoft Store güzel uygulamalar ile dolar.
Yıllardır Netflix'e İnstagram'a güncelleme gelmedi. Microsoft Store'u hiç sevmiyorum.

ISO çıksa bile eğer bütün donanımlara destek sağlanmazsa sürücü kurmakta sorun yaşanabilir. "Eldeki bilgilere göre" ölü doğacak bir sistem gibi duruyor. Windows'un esprisi zaten devasa pazar payı olması. Yani Win32 uygulamaları olmadan o iş zor gibi. Hackintosh tarzında bir kurulum gerektirecekse eğer haricen kurmak isteyenler için, Linux çok çok daha mantıklı bir alternatif.

Sun Valley'i daha çok merak ediyorum.
Sun Valley'i bende çok merak ediyorum. Büyük bir heyecanla güncelleme yapacağım. Eylül gibi gelecek diye biliyorum hocam, doğru mu?

Geri
Yukarı