Windows 11 0x00000e hatası

VISATAR

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 250 G7
16 GB RAM 2666MHZ 19 CL
İNTEL CORE İ3-1005G1
NVIDIA MX110 2GB
Meslek
ÖĞRENCİ
RAM
Kingston 16 Gb Ram 2666mhz CL19
SSD veya HDD modeli
Kioxia Exceria 500GB m2 ssd. TOSHIBA harddisk
Ekran kartı
Mx110
Anakart
86C2
İşlemci
i31005G1
Merhaba. 1 ay önce oyun için bir SSD almıştım ve SSD yorulmasın diye de Windows'u HDD'ye kurup SSD'ye sadece oyun yükleyecektim.
Ancak SSD'ye Windows kurarken sorun yok, HDD'ye kurarken yüklüyor yüklemesine her şey bitince yeniden baştınca işte o zaman hata olarak " kişisel bilgisayarınızın onarılması gerekiyor " diyor ve altında 0x00000e hatasını veriyor.

Kardeşim sen 11'den 10'a düş hata daha az çıkıyor. Ben oyun oynarken oyun kapanıyordu. Bence sen 10'a düş daha iyi sonuç alacaksın.

E iyide Windows 10 hani hiç güncelleme almıyordu sıkıntı olamzmı ya olmuyorsa geçeceğim.

E iyide Windows 10 hani hiç güncelleme almıyordu sıkıntı olamzmı ya olmuyorsa geçeceğim.

Hayır, sadece az güncelleme alıyor ama güvenlidir. Windows 11 de (mesela) 20 GB 10 da 15 GB olması 11'in daha güvenli olması anlamına gelmiyor. Aradaki 5 GB 11'deki gereksiz güzellik güncellemesidir. 10 da USB'siz format varken 11 de çok uğraştıran bir sistem var. Ama geçmek istemiyorsan bence bir direktx (yanlış yazmış olabilirim) 12 kullanmanı öneriyorum. Kendisi oyunlardaki .dll dosyalarını karşılıyor. Ama 11 de kalman saçma ve güvensiz olur. Ben 11 zaten çıktığından 4 3 ay sonra başladım. Ve kullanmayı Roblox da bile çöktüğü için bıraktım. Benim akrabamdada 11 yüklü ama Roblox'da çöküyor yani hepsinde de var. Aptalca sebeplerden dolayı donuyordu. 10 da daha hiç donmadı maşallah.

Hayır, sadece az güncelleme alıyor ama güvenlidir. Windows 11 de (mesela) 20 GB 10 da 15 GB olması 11'in daha güvenli olması anlamına gelmiyor. Aradaki 5 GB 11'deki gereksiz güzellik güncellemesidir. 10 da USB'siz format varken 11 de çok uğraştıran bir sistem var. Ama geçmek istemiyorsan bence bir direktx (yanlış yazmış olabilirim) 12 kullanmanı öneriyorum. Kendisi oyunlardaki .dll dosyalarını karşılıyor. Ama 11 de kalman saçma ve güvensiz olur. Ben 11 zaten çıktığından 4 3 ay sonra başladım. Ve kullanmayı Roblox da bile çöktüğü için bıraktım. Benim akrabamdada 11 yüklü ama Roblox'da çöküyor yani hepsinde de var. Aptalca sebeplerden dolayı donuyordu. 10 da daha hiç donmadı maşallah.

ISO dosyasına gerek var mı yoksa linkvarsa atar mısınız Windows şu anda C de kurulu onu D ye urmak istiyorum ISO varsa atın ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı