Çözüldü Windows 11 2. monitör görev çubuğu simgeleri yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Görselde olduğu gibi, 2. monitörümün görev çubuğunda simgeler yok.
Ortada duran simgeler Windows 10'da 2. monitörümde de görünüyordu.
Oyundayken görev çubuğuna dokunmak için oyunu aşağı almak zorunda kalıyorum.

1624922099013.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl döneceğim peki? Var mı bir rehberi?

Eğer ISO yazdırıp 0'dan format atarak yaptıysanız tekrar ISO yazdırıp Windows 10 formatı atacaksınız. Ama yükseltme Insider programla yaptıysanız ayarlara girin. Windows Update kısmına girin. Sol kısımda kurtarma bölümüne tıklayın. Bir önceki sürüm Windows 10'a dön gibi bir seçenek olacaktır. Tıklayın geri döner.
Görselde olduğu gibi, 2. monitörümün görev çubuğunda simgeler yok.
Ortada duran simgeler Windows 10'da 2. monitörümde de görünüyordu.
Oyundayken görev çubuğuna dokunmak için oyunu aşağı almak zorunda kalıyorum.

Eki Görüntüle 1088293

Bu henüz developer sürüm olduğu için eksiklikleri çok olacaktır. Gayet normal. Çözümü windows 10 'a geri dönmeniz şuan için. Bu bir genel sorun. Herkeste var.

Nasıl döneceğim peki? Var mı bir rehberi?

Eğer ISO yazdırıp 0'dan format atarak yaptıysanız tekrar ISO yazdırıp Windows 10 formatı atacaksınız. Ama yükseltme Insider programla yaptıysanız ayarlara girin. Windows Update kısmına girin. Sol kısımda kurtarma bölümüne tıklayın. Bir önceki sürüm Windows 10'a dön gibi bir seçenek olacaktır. Tıklayın geri döner.

Çözüm
Yükseltme yapmıştım. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı