Windows 11 21H2 vs 22H2 arasındaki farklar nelerdir?

Emoji_Pati

Centipat
Merhaba, bazı konuları okudum fakat tam kavrayamadım. 21H2 ile 22H2 arasındaki fark nelerdir? Anlatabilir misiniz? Ayrıca hala Windows 10 indirip kullanabilir miyim? Direkt Windows 11'e geçmeye zorlar mı? Son olarak laptopum Windows 11 çıkışlı "HP Victus". Windows 10 yükledim. Windows Update'de sürücüleri göremedim, bu sebeple Windows 10'un kullanımı kaldırıldı mı veya desteği kesildi mi merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir yıl sorunsuz 21H2 kullandım. 22H2 sürümü ilk çıktığında benim için çok kötüydü. Windows 10 için ise 22H2 sürümü gayet iyi.

Merhaba, bazı konuları okudum fakat tam kavrayamadım. 21H2 ile 22H2 arasındaki fark nelerdir? Anlatabilir misiniz? Ayrıca hala Windows 10 indirip kullanabilir miyim? Direkt Windows 11'e geçmeye zorlar mı? Son olarak laptopum Windows 11 çıkışlı "HP Victus". Windows 10 yükledim. Windows Update'de sürücüleri göremedim, bu sebeple Windows 10'un kullanımı kaldırıldı mı veya desteği kesildi mi merak ettim.

Hayır, Windows 10'un desteği kesilmedi ve kesilmesine daha çok var. Windows Update ile sürücüleri göremediyseniz ilk Windows'u kurulduğu an otomatik yüklenmiş olabilir bu yüzden yüklü güncellemeler kısmına bakmanızı öneririm. Direkt Windows 11'e geçmeye zorlamaz ancak geçmenizi önerebilir. 21H2 ve 22H2 arasında birkaç özellik farkı ve hata çözümleri var. 22H2 kullanmanızı öneririm sorun yaşamazsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı