Çözüldü Windows 11 22463 nihai sürümden ileride mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saitama1

Hectopat
İyi günler dev Channel olarak kurdum Windows 11'i fakat nihai sürüm bu sürümden geride galiba altta resmi koydum? Sizce bu sürümde kalmam doğru mudur?

Yakalama.PNG

İyi günler dev Channel olarak kurdum Windows 11'i fakat nihai sürüm bu sürümden geride galiba altta resmi koydum? Sizce bu sürümde kalmam doğru mudur?

Eki Görüntüle 1174851

Bende aynı sürümü kullanıyorum. Sıkıntısını görmedim. Güncellemeleri kapadım ve 5 Ekim'i bekliyorum. Tavsiyem eğer çok önemli güncelleştirmeler yoksa yeni gelen güncellemeleri yüklemeyin.

değerlendirmekopyası.png

Bende aynı sürümü kullanıyorum. Sıkıntısını görmedim. Güncellemeleri kapadım ve 5 Ekim'i bekliyorum. Tavsiyem eğer çok önemli güncelleştirmeler yoksa yeni gelen güncellemeleri yüklemeyin.

Eki Görüntüle 1174858

Dev sürümünden nihai sürüme geçmeniz için temiz kurulum yapmanız gerekiyor. Bilmeme ihtimalinize karşı şimdiden 22000.194'ü ISO ile temiz kurulumla kurabilirsiniz. 5 Ekim'i beklemenize gerek yok.

Eki Görüntüle 1174858
Dev sürümde böyle gidemezsin. Dev sürümlerde zaman bombası var, bir süre sonra sistem kapanmaya başlar :) Genelde 3 ay.

Geri
Yukarı