Çözüldü Windows 11 22621.3 yalnızca donanım üreticileri için mi yayınlandı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

489798

Hectopat
Makaleler
26
ISO'yla kurduktan sonra Insider'a giriş yapmazsanız sorun olmayacaktır. Bir aydır 22h2'yi kullanıyorum. 21h2'ye göre çok daha başarılı ve stabil. Sorun yaşamadım.

Bir şey sorabilir miyim? 22621.3 yalnızca donanım üreticilerine gitti degil mi?
Çünkü ben bazı internet sitelerinde gördüm ve az önce konusunu açtım.

Çözüm
Bilgim yok. Aşağıdaki konuyu da siz açmışsınız. 🤔

Emin olmadan konu açmanız pek doğru değil açıkçası.

Araştırdım. Evet, donanım üreticilerin test edebilmesi için yayınlanan bir sürüm.

Internally, this update was tested a few days ago. Wouldn't be anything new. The update is marked release_svc_oem. Means that this version will be distributed to the device manufacturers. Thus, the OEMs can start testing everything now and then install it on the devices later.

Kaynak:

Tabii yine de ilgili sürümü indirebilirsiniz:

Bilgim yok. Aşağıdaki konuyu da siz açmışsınız. 🤔

Emin olmadan konu açmanız pek doğru değil açıkçası.

Araştırdım. Evet, donanım üreticilerin test edebilmesi için yayınlanan bir sürüm.

Internally, this update was tested a few days ago. Wouldn't be anything new. The update is marked release_svc_oem. Means that this version will be distributed to the device manufacturers. Thus, the OEMs can start testing everything now and then install it on the devices later.

Kaynak:

Tabii yine de ilgili sürümü indirebilirsiniz:

Son düzenleme:
Çözüm
Dosyaları Rus bir siteden bulup format atmadan kurdum. NTLite ile bu ISO'yu düzenlemiştim, umarım stabilliği bozmaz.

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı