Çözüldü Windows 11 22H2 Ayarlar'ı açmaya çalışırken "Dosya Sistemi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Insider Preview 25136 yapısından döndükten sonra ayarları açmayı denerken bu hatayı veriyor. Normal başlattan açınca açılıp kapanıyor, çalıştıra "ms-settings:" yazınca bu hatayı veriyor.

Ekran Görüntüsü (7).png

Çözüm
Insider Preview 25136 yapısından döndükten sonra ayarları açmayı denerken bu hatayı veriyor. Normal başlattan açınca açılıp kapanıyor, çalıştıra "ms-settings:" yazınca bu hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 1416266

Insider dev sürümleri kararsız oluyor ben insidera Windows 21343 derlemesinde yaşamıştım bu sorunu. Temiz kurulum ya da sistem geri yükleme öneririm.

Eki Görüntüle 1416266

Şu şekilde düzelltim ben ya.
Windows PowerShell'e şu komutu girdim:

Get-appxpackage *windows. İmmersivecontrolpanel* | reset-appxpackage

Düzeldi.

Başka bir konudan aldım ancak arkadaş böyle düzeltmiş

Kaynak:Windows 11 ayarlara girilmiyor

Eki Görüntüle 1416266

Insider dev sürümleri kararsız oluyor ben insidera Windows 21343 derlemesinde yaşamıştım bu sorunu. Temiz kurulum ya da sistem geri yükleme öneririm.

Eki Görüntüle 1416266

Şu şekilde düzelltim ben ya.
Windows PowerShell'e şu komutu girdim:

Get-appxpackage *windows. İmmersivecontrolpanel* | reset-appxpackage

Düzeldi.

Başka bir konudan aldım ancak arkadaş böyle düzeltmiş

Kaynak:Windows 11 ayarlara girilmiyor

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı