Windows 11 22H2 güncellemesi gelmedi

Hocam sisteminiz destekliyor mu?
Desteklemiyor olsaydı sorunsuz bir şekilde Windows 11 kullanabileceğimi düşünmüyorum hocam. Büyük ihtimal işlemci desteklemiyordur diyeceğim ama konu yine 1.5 senedir Windows 11 kullanıyor olmama geliyor. İnanılmaz kafamı karıştırdı bu 22H2.

Desteklemiyor olsaydı sorunsuz bir şekilde Windows 11 kullanabileceğimi düşünmüyorum hocam. Büyük ihtimal işlemci desteklemiyordur diyeceğim ama konu yine 1.5 senedir Windows 11 kullanıyor olmama geliyor. İnanılmaz kafamı karıştırdı bu 22H2.
Hocam PC Sistem Durumu Denetimi uygulaması ile bakın isterseniz.

Hocam desteklemiyorsa sıfırdan kurmanız gerek. 22H2 Windows 11'i desteklemeyen bilgisayarlara güncellemesini getirmiyor.
O zaman dediğiniz gibi yapayım hocam. İnşallah kurulumdan sonra yine sürüm olarak 21H2 görmem.

Cihazı ilk aldığımda yerleşik sürüm Windows 10'du. Ben Windows 11'e yükselteli yaklaşık 1-1.5 sene olacak. Güncellemenin neden Update üzerinde görünmediğini araştırırken cihaz uyumluluğuna baktığımda cihazımın Windows 11 ile uyumlu çalışmayacağını öğrendim ama uzun süredir sorunsuz kullanıyorum. Problemime gelecek olursam; bu durumun 22H2 güncellemesini halâ Update üzerinde göremiyor olmamla bir alakası var mıdır?

Konuyu ziyaret edecek olan, benimle aynı sorunu paylaşan tüm hocalarıma duyuru yapayım. Şu an temiz kurulum yapıyorum, bittiğinde hepinizi bilgilendireceğim.
Windows 11 ISO dosyasını yükleyip temiz kurulum yaptım ve mutlu son :D Update için beklemek istemiyorsanız yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı