Windows 11 22H2 güncellemesi gelmedi

YusufBK

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i5-11400H Tiger Lake Core
Ekran Kartı: GTX 1650 4GB GDDR6 128-bit
RAM: 1x32GB 3200MHz
Meslek
Öğrenci
Cihazı ilk aldığımda yerleşik sürüm Windows 10'du. Ben Windows 11'e yükselteli yaklaşık 1-1.5 sene olacak. Güncellemenin neden Update üzerinde görünmediğini araştırırken cihaz uyumluluğuna baktığımda cihazımın Windows 11 ile uyumlu çalışmayacağını öğrendim ama uzun süredir sorunsuz kullanıyorum. Problemime gelecek olursam; bu durumun 22H2 güncellemesini halâ Update üzerinde göremiyor olmamla bir alakası var mıdır?

Konuyu ziyaret edecek olan, benimle aynı sorunu paylaşan tüm hocalarıma duyuru yapayım. Şu an temiz kurulum yapıyorum, bittiğinde hepinizi bilgilendireceğim.

Son düzenleme:
Birkaç gün bekleyin gelmezse format ile yükseltebilirsiniz.
Yaklaşık bir haftadır bekliyorum, dediğiniz gibi formatla yükseltmeyi düşündüm ama çok yüksek ihtimalle kurulum bittiği zaman sürüm yine 21H2 olacak. Öneriniz için teşekkür ederim hocam.

Ben az önce microsoftun kendi sitesinden windows 11 iso'su indirmeye başladım, 22h2 olarak indiriyor
1664811760662.png

Techbenchten ISO indirip USB ile atabilirsiniz. 22H2 mevcut.
Ben az önce microsoftun kendi sitesinden windows 11 iso'su indirmeye başladım, 22h2 olarak indiriyor
Eki Görüntüle 1534693
Güncelleme herkese sırayla gelir güncelleme ile yükseltmek isterseniz bekleyin yoksa format ile de yükseltebilirsiniz.
Hepinize teşekkür ederim, birkaç gün daha güncellemenin gelmesini bekleyeceğim. Olmazsa söylediğiniz yöntemleri tek tek denerim.

Geri
Yukarı