Windows 11 22H2 güncellemesi yüklenmeli mi?

Ne yapayım şimdi ben?

Bu tamamen şansa bağlı. Bazılarında stabil çalışır bazılarında sıkıntılı çalışır. Bence tam sürümü bekleyin. Zaten Release Preview Channel'da yayınlandıysa eylül veya ekimi bulmaz çıkması. Ben böyle düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Download Windows Insider Preview ISO buradanda indiriliyor unutmuşum.
Ama uupdump biraz da sistem istiyor sanırsam. Eski sistemi olanlar için uzun sürebilir iso yu oluşturması.
Şahsın Windows 11 desteği bulunmakta. Herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Senin gönderdiğin bağlantı "Insider Priview" sürümlerini içeriyor.

UupDump ise resmi sürümü indirmene imkan sunuyor. İndirme sırasında seçeceğin sürümlere göre indirme işlemi ve/ya ISO oluşturması zaman alabiliyor doğru. Ama güncel olarak Windows kullanmama yarıyor.

Yapması gereken tek şey hangi sürümü kullanıyorsa sadece o sürümü indirmek.

2022-06-08_11-09-16.png

Yukarıdaki sürüm seçeneklerini indirmeye kalkarsa tabi ki işlem uzun sürecektir.
Ama ortadaki seçeneği "aria2 Kullanarak indir ve dönüştür" olarak indirirse sadece Pro sürüm paketinin güncelini indirmiş olacak ve bu işlem internet hızına göre değişken olacak.

Ben sadece Pro sürüm kullandığım için ortadaki sekmeyi kullanarak indiriyorum. Bu benim için yeterli oluyor. Yıllardır bu şekilde kullandım. Emin ol hiçbir sorun ve/ya problem yaşamadım.

Şahsın Windows 11 desteği bulunmakta. Herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Senin gönderdiğin bağlantı "Insider priview" sürümlerini içeriyor.

Uupdump ise resmi sürümü indirmene imkan sunuyor. İndirme sırasında seçeceğin sürümlere göre indirme işlemi ve/ya ISO oluşturması zaman alabiliyor doğru. Ama güncel olarak Windows kullanmama yarıyor.

Yapması gereken tek şey hangi sürümü kullanıyorsa sadece o sürümü indirmek.
Eki Görüntüle 1412768
Yukarıdaki sürüm seçeneklerini indirmeye kalkarsa tabii ki işlem uzun sürecektir.
Ama ortadaki seçeneği "aria2 kullanarak indir ve dönüştür" olarak indirirse sadece Pro sürüm paketinin güncelini indirmiş olacak ve bu işlem internet hızına göre değişken olacak.

Ben sadece Pro sürüm kullandığım için ortadaki sekmeyi kullanarak inidriyorum. Bu benim için yeterli oluyor. Yıllardır bu şekilde kullandım. Emin ol hiçbir sorun ve/ya problem yaşamadım.

Ben Windows Insider'in sitesinden indirmiştim 13 Mayıs'ta ve temiz kurulum yaptım bir sorun yok yani degilmi.

Insider'in sitesinden indirmiştim
Insider sürümü demek test aşamasında olan yazılımlara da erişmek demek. Bu sürüm pek tavsiye edilmez. Çünkü sık sık sorunlar veya sık sık güncellemeler alacağınız anlamına geliyor.
Windows 11 22H2 güncellemesi yüklenmeli mi? bağlantısındaki resime dikkatli bakarsan dün yayınlanan Windows 11 son sürümünün notunu görmüş olacaksın. Bu sürümün test ile bağı yok. Yayınlanan resmi sürüm olup stabil çalışan olan sürümdür.

Insider sürümü demek test aşamasında olan yazılımlara da erişmek demek. Bu sürüm pek tavsiye edilmez. Çünkü sık sık sorunlar veya sık sık güncellemeler alacağınız anlamına geliyor.
Windows 11 22H2 güncellemesi yüklenmeli mi? bağlantısındaki resime dikkatli bakarsan dün yayınlanan Windows 11 son sürümünün notunu görmüş olacaksın. Bu sürümün test ile bağı yok. Yayınlanan resmi sürüm olup stabil çalışan olan sürümdür.

Derleme numaralari aynı bu arada.
Beta kanalda yayınlanan derleme numarasi ile surum onizleme kanalındaki aynı 22621.1.ni release. 220506-1250

Yanlış bilgi
Moderasyon notu: 22H2 RTM sürüm henüz son kullanıcılar için çıkmadı. 8 Haziran 2022

Herkes Insider'da diyordu şimdi herkese tam olarak çıktı mı? Windows 11'e geçeceğim de çıktıysa.
İçerik mesajlarını dikkatlice okuyun lütfen. Çıktı!
Donma sorununu çözmemişler daha :)
Ne tür bir donma sorunundan bahsediyoruz? Deneyeceğim. Çünkü yayın yapan birisiyim. Oyunlarda veya program kullanırken hiç bir şekilde donma, kasma gibi bir durum ile karşılaşmadım.

Donanım özelliklerin nedir?

İçerik mesajlarını dikkatlice okuyun lütfen. ÇIKTI!

Ne tür bir donma sorunundan bahsediyoruz? Deneyeceğim. Çünkü yayın yapan birisiyim. Oyunlarda veya program kullanırken hiçbir şekilde donma, kasma gibi bir durum ile karşılaşmadım.

Donanım özelliklerin nedir?

Kullanırken bir sorun donma yok ama bilgisayardan ayrılıp geldiğim zaman hiçbir şeye cevap vermiyor. "Ekran kapandığı zaman oluyor" yani CTRL alt del yapıp geri düzeltiyorum ben de :D

Yeni konular

Geri
Yukarı