Windows 11 22H2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

420645

Hectopat
Dün akşamdan beri 22H2 sürümünü kullanıyorum ve oldukça hızlı görünüyor. Günlük kullanımda bazı rahatsız eden sorunları çözülmüş.
Şu ana kadar bug görmedim. Ayrıca dizüstü bilgisayarım ilginç bir şekilde daha soğuk çalışmaya başladı. Sizlerde durum nasıl memnun musunuz, herhangi bug ile karşılaştınız mı?

Dün akşamdan beri 22H2 sürümünü kullanıyorum ve oldukça hızlı görünüyor. Günlük kullanımda bazı rahatsız eden sorunları çözülmüş.
Şu ana kadar bug görmedim. Ayrıca dizüstü bilgisayarım ilginç bir şekilde daha soğuk çalışmaya başladı. Sizlerde durum nasıl memnun musunuz, herhangi bug ile karşılaştınız mı?

Ben Haziran'dan beri 22H2 kullanıyordum zaten nihai sürümde çok fark yok gibi.

Desteklemeyen sisteme kurarken ilk boot sırasında binbir türlü mavi ekran hatası aldım. Bir önceki sürümde sorun yoktu. Flash bellekte sorun olduğunu düşünmüyorum, çünkü daha sonra sorunsuz Windows 10 kurulumu yapabildim.

Benim yaşadığım tek sorun kalabalık dosyalara girince fotoğraf-video içeren, yüklenmesi birkaç saniye alıyor. Önce arşiv HDD'de olduğu içindir dedim fakat SSD içindeki klasörde de sonuç aynı. Onun dışında önceki sürümdeki hantallık gitmiş ben memnun kaldım. Ayrıca Ryzen 5 3600 sistemde CBP açıkken Windows 11'de voltaj kullanımı daha stabile döndü. 1.4 Volt'lara fırlama yok.

Geçtiğimde CPU kullanımı hiçbir oyunda %10'u geçmiyordu sorunluydu bende 21H2 döndüm düzeldi o yüzden ben beğenmedim.

Geri
Yukarı