Windows 11 22H2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

420645

Hectopat
Dün akşamdan beri 22H2 sürümünü kullanıyorum ve oldukça hızlı görünüyor. Günlük kullanımda bazı rahatsız eden sorunları çözülmüş.
Şu ana kadar bug görmedim. Ayrıca dizüstü bilgisayarım ilginç bir şekilde daha soğuk çalışmaya başladı. Sizlerde durum nasıl memnun musunuz, herhangi bug ile karşılaştınız mı?

Geri döndüm 10'a animasyonlar ağır çalışıyor hala bir takım sıkıntılar var 10'daki gibi akıcı hissetmiyorum özellikle Microsoft Edge çok daha kötü olmuş 10'a göre ağırlık var 10 da oyun oynarken arkada çalışıyor geçiş yapınca rahat kullanıyorum 11 de ağırlaşıyor takılıyor sanki böyle zorlanıyor gibi. Menü animasyonları falan sanki tam olmamış. Geçişler sorunlu gibi görünüyor.

Ayrıca oyunlarda %0.1 FPS de sıkıntı oluyor. Windows 10 daha akıcı bende destekleyen sistemim olduğu halde ben 10 da rahatım isteyen geçsin. Zorunlu bir durum olmadıkça 10'a devam belki o zamana 1-2 güncelleme daha alır büyük bir şeyler tam oturmaya başlar.
katılıyorum açıkçası güncellemeden umutluydum sevdiğim bir sürümdü ama yeni nesil sistemde geçiş animasyonları cidden ağır bende windows 10a geri dönücem

Dün yükledim bana daha stabil geldi açıkçası. Bu arada yeni Windows gezgininde sekmeler özelliği kapalı bir şekilde fakat ufak bir tweak ile açılabiliyor çok hoşuma gitti.

Geri
Yukarı