Windows 11 22H2 ile birlikte Windows 11 sorunları çözüldü mü?

Kullanmayanlar yorum yapmasa daha iyi olacak performans düştü vs. diye bende hiçbir düşüş olmadı 2 saat önce yükseltmeme rağmen yağ gibi akıyor.

Kullanmayanlar yorum yapmasa daha iyi olacak performans düştü vs. diye bende hiçbir düşüş olmadı 2 saat önce yükseltmeme rağmen yağ gibi akıyor.

Ben Windows 11 22H2 ilk çıktığı an kurdumda çok fazla problem yaşadım. Ama şimdi düzeldi mi diye sordum sağ olsun cevapladılar.

Ben Windows 11 22H2 ilk çıktığı an kurdumda çok fazla problem yaşadım. Ama şimdi düzeldi mi diye sordum sağ olsun cevapladılar.

Evet ben de ilk çıktığında kurmuştum kurmaz olsaydım. Mavi ekran hataları droplanmalar her şey vardı Windows 10 geçmiştim temiz kurulum ile şu an sorun kalmamış gibi.

2023'ün ilk aylarında Windows 12 çıkış yapacak. Sorunsuz bir işletim sistemi olsaydı, tamamlanmadan yenisini çıkarmazlardı. Günlük kullanıcılar için Windows 10 ile 11 arasında performans farkı göremezsiniz. Hatta bazı oyunlarda daha yüksek FPS değerleri elde edersiniz fakat Solid, AutoCAD, Adobe vb. programlar kullanıyorsanız Windows 10'daki verimi alamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı