Windows 11 22H2 is 25136 sürümünde dosya gezgininde sekmeler özelliği aktif olmadı

GadRego

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
500GB
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500
Windows 11 22H2 is 25136 sürümü yüklü ancak dosya gezgininde sekmeler özelliği aktif olmadı. Sizlerde de bu sorun oldu mu? Yazarsanız sevinirim.

Adsız 1.jpg

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'de dosya gezgini için sekmeleri etkinleştirin: GitHub web sitesini açın. Vivetool-VX. Xxzip dosyasını indirin. Dosya gezgini ile açmak için ZIP klasörünü çift tıklayın. Tümünü ayıkla deyin. Şimdi vivetool-v0.2.1 klasörünün konumunu kopyalayın ve başlat menüsüne sağ tıklayıp Windows terminal (yönetici) seçeneğini seçin. CD komutunu girdikten sonra boşluk atıp klasör konumunu yapıştırın ve Enter'a basın. Vivetool klasöründe olmanız lazım. Şimdi dosya gezgini sekmelerini etkinleştirmek için aşağıdaki komutu yazıp Enter'a basın:

Vivetool addconfig 37634385 2
İndirme linki Releases · thebookisclosed/ViVe

Windows 11'de Dosya Gezgini için sekmeleri etkinleştirin: GitHub web sitesini açın. ViveTool-VX. Xxzip dosyasını indirin. Dosya Gezgini ile açmak için ZIP klasörünü çift tıklayın. Tümünü ayıkla deyin. Şimdi ViVeTool-v0.2.1 klasörünün konumunu kopyalayın ve Başlat Menüsüne sağ tıklayıp Windows Terminal (Yönetici) seçeneğini seçin. CD komutunu girdikten sonra boşluk atıp klasör konumunu yapıştırın ve Enter'a basın. Vivetool klasöründe olmanız lazım. Şimdi Dosya Gezgini sekmelerini etkinleştirmek için aşağıdaki komutu yazıp Enter'a basın:

Vivetool addconfig 37634385 2

Vivetool dosyasını da paylaşsaydınız keşke :D

25xxx sürümleri 23H2 için çıkan sürümler. Yani burada olan özellikler yüksek ihtimalle 23H2 ile gelir.

22H2 için Beta Channel veya Release Preview Channel'a geçmemiz gerek. Ama 22H2 sürümünün resmi olarak RTM sürümü 22621 olduğundan sekme özelliği 22H2 ile gelmeyecek.

@489798 hocam ben de denedim fakat böyle bir hata verdi, neyi yanlış yaptım?
1655118233603.png

Yeni konular

Geri
Yukarı