Çözüldü Windows 11 22H2 nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

499478

Decapat
RAM
4 GB RAM
İşlemci
i3 10. Nesil Intel Core 1.19 GHz 1.20GHz
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi 22H2 sürümü çıktı. Fakat Update yerine gelmedi. Formatsız şekilde indirmenin başka bir yolu var mı?

1663766115475.png

Çözüm
Hocam yedeklenemeyecek kadar dosyam var. Mecburen güncellemenin gelmesini bekleyeceğiz.

Formatsız geçiş yöntemi.

Bu arkadaş formatsız yükseltme yöntemi atmış. Bende böyle yükselttim çalışıyor ve hiçbir verim silinmedi.
Windows 11'i ilk kurarken de yaptığımız gibi(TPM 2.0 ve Zen2 ya da 8. nesil aşağısı İntel sistemi olanlar yani desteklemeyen) sanırım kayıt defterine bazı şeyler girmemiz gerekecek. Bu konuda Technopat içerik oluşturacaktır mutlaka.
Hocam galiba tüm konu hakkında yada arkadaşlara diyorsunuz ama sistemin Windows 11'i destekliyor zaten.

Sistemin desteklemiyor ise düzenleme yapılıp önüne geçilmiş olabilir. Yanlış bilgi vermek istemiyorum. Sistemim destekliyor benim.

Zaten desteklemeyen yolla kursan bile sistemi kandırdın ama Valorant ya da TPM isteyen oyunları kandıramazsın.

Windows 11 21H2'ye nasıl döneceğim yardım.

Formatsız geçiş yöntemi.

Hocam yedeklenemeyecek kadar dosyam var. Mecburen güncellemenin gelmesini bekleyeceğiz.

Formatsız geçiş yöntemi.

Bu arkadaş formatsız yükseltme yöntemi atmış. Bende böyle yükselttim çalışıyor ve hiçbir verim silinmedi.

Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı