Çözüm Windows 11 22H2 NVIDIA GPU kullanımı düşmesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhabalar,

Windows 11 22H2 sürümüne geçtikten sonra oyunlarda Alt + R ile Performans Paylaşımını açtığımda GPU Kullanımı %30-40 lara düşüyor ve çok fazla FPS kaybediyordum. Bunun için ve belki de diğer bazı sorunlar için NVIDIA'nın bir çözümü var.Bu çözüm ise GeForce Experience yeni BETA sürümünü indirmek.

Nvidia GeForce Experience 3.26 BETA sürümünü indirmek bende işe yaradı. Siz de deneyebilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2022-09-24 141752.png

Konuyla alakalı Nvidia'nın atmış olduğu twit

Son düzenleme:
Sizin yaptığınız açıklamayı tam anlayamadım.
Windows 11 22H2 sürümünü geçtikten sonra NVIDIA kart sahibi olarak bazı sorunlara maruz kaldım. İnternette bir çok NVIDIA kullanıcısı bu sorunlara maruz kaldığını paylaşınca NVIDIA yetkilileri harekete geçmiş ve şimdilik böyle bir çözüm yayınlamışlar.

Windows 11 22H2 sürümünü geçtikten sonra NVIDIA kart sahibi olarak bazı sorunlara maruz kaldım. İnternette bir çok NVIDIA kullanıcısı bu sorunlara maruz kaldığını paylaşınca NVIDIA yetkilileri harekete geçmiş ve şimdilik böyle bir çözüm yayınlamışlar.
Bende dün akşam win11 geçiş yaptım yükseltme yöntemi ile herhangi bir sorunla karşılaşmadım 1660 Süper ekran kartı kullanıyorum.

Evet sizin yol göstermenizle denedim ve çözüme ulaştım teşekkür ederim. Çözümü burada da paylaşmak istedim.

Çözüldü olarak işaretlerseniz sevirinim. Bu arada 21H2 mi kurdunuz 22H2 mi? Windows 10'un 22H2 sürümü de var isterseniz link verebilirim. Şu an sistemim çok rahat ve akıcı çalışıyor.

Evet sizin yol göstermenizle denedim ve ulaştım. Çözümü burada da paylaşmak istedim.

Çözüldü olarak işaretlerseniz sevirinim. Bu arada 21H2 mi kurdunuz 22H2 mi? Windows 10'un 22H2 sürümü de var isterseniz link verebilirim. Şu an sistemim çok rahat ve akıcı çalışıyor.
Oh bir dakika karıştırmışım ben sizin söylediğiniz yöntemle çözmedim GeForce Experience BETA yükleyerek çözdüm Windows sürümlerinde herhangi bir değişiklik yapmadım. Yine de teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı