Windows 11 22H2 Rufus 3.20 ISO seçenek ayarı

RadrexBey

Hectopat
Daha fazla  
RAM
64
Ekran kartı
3080ti
Anakart
-
İşlemci
12900HX
Merhaba dostlar Windows 11 22H2 kuracağım, fakat başlat dediğimde resimdeki bu seçenekler çıkıyor "otomatik" işaretlenmiş, temiz kurulum için hangisini işaretlemem gerek? Ve laptopa format atacağım. Ayrıca daha önce de laptopuma Windows 11 yükledim ve kaldırıyor. Şimdi 22H2 temiz ön yükleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• rufus.jpg
    rufus.jpg
    469,1 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, Windows 11 22H2 kuracağım, fakat başlat dediğimde resimdeki bu seçenekler çıkıyor "otomatik" işaretlenmiş, temiz kurulum için hangisini işaretlemem gerek? Ve laptopa format atacağım. Ayrıca daha önce de laptopuma Windows 11 yükledim ve kaldırıyor. Şimdi 22H2 temiz ön yükleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Sadece 1.yi açın diğerleri sorun çıkartıyor bazen.

Merhaba dostlar Windows 11 22H2 kuracağım, fakat başlat dediğimde resimdeki bu seçenekler çıkıyor "otomatik" işaretlenmiş, temiz kurulum için hangisini işaretlemem gerek? Ve laptopa format atacağım. Ayrıca daha önce de laptopuma Windows 11 yükledim ve kaldırıyor. Şimdi 22H2 temiz ön yükleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba, ilk 3 kutucuğu işaretleyip yazdırabilirsiniz.

Yorumlar o kadar karışık ki hangisini seçmeliyim şaşırdım sanırım bu konu hakkında detaylı bir video yazı yok :/

PC Windows 11'i kaldırmıyorsa 1. seçeneği seçmeniz yeterli olacaktır. Eğer ki PC'niz Windows 11'i kaldırıyorsa hiçbir seçeneği seçmemize gerek yok. Kafanızın karışmasına gerek yok.

yorumlar o kadar karışık ki hangisini seçmeliyim şaşırdım sanırım bu konu hakkında detaylı bir video yazı yok :/
Dediğim gibi ilk 3 tanesini işaretleyebilirsiniz.
1. Düşük gereksinimli PC'ler için kullanılıyor, eğer sisteminiz iyiyse işaretlemeyin.
2. Sizden girişte Microsoft Hesabı açmanızı istemiyor. Sonradan da açabilirsiniz.
3. İse PC'den veri toplamayı devre dışı bırakıyor.

Geri
Yukarı