Windows 11 22H2 nasıldır?

Ben 8 GB RAM kullanıyorum halen bu dönemde 8 kullanan mı kaldı ki yakın zamanda alacağım zaten 2x8 RAM modülü.

MacBook olmadıktan sonra anlamı yok be, Hackintosh bile yapamıyorum zaten, donanım desteği olsa Windows 7 forever. Program desteği olsa Linux daha iyi. RTX ile Hackintosh yapıyormuşsun düşünsene.

Hayatımdaki en iyi sistemim olurdu hem Hackintosh hem de normal Mac Pro kullandım ikisinde de ayrı güzeldi.

9 aydır kullanıyorum, 1 tane bile sorunla karşılaşmadım. Günde en az 8-9 saat PC başındayımdır. Çok akıcı ve çok stabil. Windows 10'a göre görünüş ve tasarım olarak çok çok önde, bir daha Windows 10 kullanacağımı sanmıyorum.
Crackli office falan yüklenmiyor diyorlar dogru mu?

Bilmiyorum hocam güvenlik açısından kullanmıyorum crackli uygulamalar.
Asus tuf aldim windows 10 kurdum dun destegi urunu kaydetmek icin aradim windows 10 kullandigimi soyledim zamanla sorun cikacagini windows 11 e gecmemi soyledi bana biraz mantiksiz geldi ama bilgisayar windows 11 le uyumluymus

ASUS TUF aldim Windows 10 kurdum dun destegi urunu kaydetmek icin aradim Windows 10 kullandigimi soyledim zamanla sorun cikacagini Windows 11'e gecmemi soyledi bana biraz mantiksiz geldi ama bilgisayar Windows 11'le uyumluymus.

Hocam yeni bilgisayarların önerilen işletim sistemi Windows 11. isterseniz 10 kullanabilirsiniz ama tavsiye edilen Windows 11. Windows 11 yaklaşık 9 aydır kullanıyorum hiçbir problemini görmedim. Yağ gibi akıyor ve gayet stabil, Windows 10 kullandığımda Windows 7 kullanıyor hissi geliyor. Crackli programlar açısından bir şey diyemem ama gayet güzel bir işletim sistemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı