Windows 11 22H2 sürümü olmuş

25120.1000 kullanan var mı?
O yapı 22H2'ye ait değil. O yüzden bu konunun dışına çıkıyor. 22H2, Nickel tabanını kullanıyor. 25120.1000 yapısı ise Copper tabanına ait bir yapı. Yani 22H2'ye ait değil.

Ben Dev Channel yapılarını kullanmıyorum. Çünkü tek sistem kullanıyorum ve tek sistemde Dev Channel yapısı kullanılmamalı.

Teşekkürler, 22H2'ye ait olan yapı nedir? Uudump sitesinden iso hazırlayıp geçmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler, 22H2'ye ait olan yapı nedir? Uudump sitesinden iso hazırlayıp geçmeyi düşünüyorum.
Şu an için 22621.1. 22621 yapısının 22H2 RTM taban yapısı olacağı söyleniyor. Fakat yeni yapı gelse bile 226xx kapsamına girecek. Yani 25xxx şeklinde olmayacak. 25xxx yapıları 22H2'ye ait değildir.

Dün 25120 çıktı Dev kanalı için bu yapı 23H2 geliştirmek için yayınlanan bir sürüm.

Sürükle bırak 22H2 ile geldiyse imkanım olduğumda yüklerim. Şu anda Windows 11 21H2 kullanıyorum.

USB ile sıfırdan kurulum yaptığım halde sıkıntılar yaşıyorum. Daha önce de defalarca format attım ama ilk defa bu sürümde sıkıntılar yaşadım.

Son düzenleme:
Şuan yükledim. Çok güzel ama bir bug buldum:
Şifreyi doğru girmeme rağmen tekrar şifre girmem gerekti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…