Windows 11 22H2'de görev çubuğu titriyor

Mertcan39

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik
Merhaba arkadaşlar. Windows 11 22H2 tanıtılmadan önce Insider sürümünü kullanırken bile aynı sorun vardı. Bilgisayar değiştirdim 1.5 ay önce 22H2 stabil kurdum fakat şu görev çubuğu titremesinden kurtulamadım. Bu sorun herkeste var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar. Bu sorun bende de var maalesef. Bir çözümünü bulabildin mi? Ben bir çözümünü bulamazsam win10'a geri dönmeyi planlıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Windows 11 22H2 tanıtılmadan önce Insider sürümünü kullanırken bile aynı sorun vardı. Bilgisayar değiştirdim 1.5 ay önce 22H2 stabil kurdum fakat şu görev çubuğu titremesinden kurtulamadım. Bu sorun herkeste var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu bende var bence gayet güzel görünüyor animasyon bence.

Merhaba ben Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum. Hala bu sorun var mı ona göre geçeceğim çünkü.
Geçme bence. Bende şuanlık kayboldu bu sorun fakat tekrarlayabiliyor. Ve insanların yakındığı bir ton sorun var win11 de

Merhabalar, benim sorun artarak devam ediyor. Görev çubuğumun yarısına yakını karardı ve titriyor. Galiba Win10'a geri döneceğim. Sizdeki durum nedir?

Son düzenleme:
Geçme bence. Bende şu anlık kayboldu bu sorun fakat tekrarlayabiliyor. Ve insanların yakındığı bir ton sorun var Windows 11 de.

Merhaba, benim sorun artarak devam ediyor. Görev çubuğumun yarısına yakını karardı ve titriyor. Galiba Windows 10'a geri döneceğim. Sizdeki durum nedir?

Benim hala titreme mevcut canı sıkılınca titriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı