Windows 11 22H2'de görev çubuğu titriyor

Beyler aynı sorun bende de oldu bende ekran hz değerini 144 e alınca bu sorun oluyor 60hz de olmuyor çözümünü bulabildiniz mi?

Aynı sorun bende de oldu bende ekran Hz değerini 144'e alınca bu sorun oluyor 60Hz de olmuyor çözümünü bulabildiniz mi?

Bugün Microsoft'a konu açtım. 3.parti Wallpaper Engine gibi programlar bu sorunu yapıyor dediler. Fakat hala bir çözüm yok şaka gibi. Moment2 geldi hala aynı hala aynı.

Bugün Microsoft'a konu açtım. 3.parti Wallpaper Engine gibi programlar bu sorunu yapıyor dediler. Fakat hala bir çözüm yok şaka gibi. Moment2 geldi hala aynı hala aynı.
Valla reis bende onlar da yok anlamadım durup dururken oldu yani ve sıkıntı sadece 144hz de oluyor 60hz de de olması lazım o mantıkla . Yine bir çözüm bulursak yazalım da herkes faydalansın.

Bugün Microsoft'a konu açtım. 3.parti Wallpaper Engine gibi programlar bu sorunu yapıyor dediler. Fakat hala bir çözüm yok şaka gibi. Moment2 geldi hala aynı ha

Nvidia Overlay'i kapatarak çözmüştüm. Deneyebilirsiniz.
Reis onu da denedim ama olmadı. Teşekkürler önerin için.

Nvidia Overlay'i kapatarak çözmüştüm.

Nvidia Overlay'i kapatarak çözmüştüm. Deneyebilirsiniz.
Reis sende demi benimki gibi hz değerini değiştirince mi oluyordu? Hz değerini yükseltince görev çubuğunun altındaki siyahlık titriyor

Son düzenleme:
Reis sende demi benimki gibi hz değerini değiştirince mi oluyordu? Hz değerini yükseltince görev çubuğunun altındaki siyahlık titriyor
Bende masaüstünde herhangi bir şeye tıklayıp görev çubuğundaki arama kutusuna tıkladığımda oluyordu.

Reis onu da denedim ama olmadı. Teşekkürler önerin için.
Bir de görev yöneticisinden windows gezgini sonlandırıp tekrar başlamasını deneyebilirsin.

Bende masaüstünde herhangi bir şeye tıklayıp görev çubuğundaki arama kutusuna tıkladığımda oluyordu.

Bir de görev yöneticisinden windows gezgini sonlandırıp tekrar başlamasını deneyebilirsin.
Bunu da denedim yine olmadı nvidia olsun intel olsun hepsi güncel sürücü. W11 den kaynaklı olabilir ya da ekran da sıkıntı vardır ama ekranlık olduğunu sanmıyorum. Bakalım zamanla düzelir belki. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı