Windows 11 23H2 daha stabil

Arkadaşlar 23H2 sürümü mükemmel olmuş Windows 10'daki stabilliği Windows 11 23H2 de de hissettiriyor 22H2 de Dosya Gezgini açılırken 4 sn beklerken bu sürümde Windows 10'daki gibi direk geliyor. Bence Windows 11 23H2 sürümüyle tamamen oturdu gibi Windows 10'un stabilitesini aratmıyor uygulamalar eskisinden daha hızlı açılıyor.

Güncel sürüm bilgileri bu.

Eki Görüntüle 2000675

Dosya Gezgininde hala animasyon bulunuyor yani bir tık geç açılıyor ama Gayet akıcı evet bende kullanıyorum sorun yok şu anda.

Dosya gezgininde hala animasyon bulunuyor yani bir tık geç açılıyor ama gayet akıcı evet bende kullanıyorum sorun yok şu anda.

Dosya Gezgini eskisi gibi takılmıyor ilk açıldığı zaman oluyor bende sonra düzeliyor onunda çok zararı yok stabil olmus Windows 10'un yerini aratmyor artik.

Evet pek bir şey katmıyor ama optimize olmuş gibi Dosya Gezgini anında açılıyor 22H2'deki gibi birkaç saniye bekletmiyor ve uygulamalar daha hızlı Windows 10 stabilitesi gibi aynı.

Ryzen 5 5500 RTX 2060 Super de bile direkt açmıyor Dosya Gezgini'ni, stabilitede değişim yok hatta bence daha kötü 22H2'ye göre.
Ama temiz kurulum ile geçmedim, ondan olabilir.

Bana geldi 23H2 ama şüphelerim var kullananlar deneyimleriniz nasıl?

Update ile geçmeyin, temiz kurulum yapın.

Şimdi temiz kurulum yaptım. Stabilite işini çözmüşler Sistemim 12 yıl öncesinin giriş seviyesi, Pentium B960 işlemci GT520M ekran kartım var sorunsuz kullanıyorum.

Geri
Yukarı