Windows 11 23H2 gelmeden geçilmesinde bir problem yaratır mı?

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Daha önce bir süre windows 11 kullandım fakat çok sorun ile karşılaşmıştım. Ne zamandır kullanmıyorum. Yeni bir donanıma geçeceğim 1-2 gün içinde de 23H2 gelmesini beklemeye çok gerek var mı? Rahatsız edecek cinsten bir sorun var mı, şu an 22H2'de?

• İşlemci: İntel Core i7 13700H
  • Ram: 2*8=16 GB
  • Ekran kartı: RTX 3050 (6 GB)
  • SSD: M.2 512 GB

Cihaz dizüstüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin dizüstünüzden iki farkım var biri RTX 3050'nin 4 GB olması diğeri de işlemcimin AMD Ryzen 5 5600H olması.
Beta kanalındayım ve sorun yaşamıyorum. Siz yaşar mısınız bilmiyorum çünkü bilgisayardan bilgisayara çok değişkenlik gösteriyor Windows 11'in stabil olup olmaması.

Sizin dizüstünüzden iki farkım var biri RTX 3050'nin 4 GB olması diğeri de işlemcimin AMD Ryzen 5 5600H olması.
Beta kanalındayım ve sorun yaşamıyorum. Siz yaşar mısınız bilmiyorum çünkü bilgisayardan bilgisayara çok değişkenlik gösteriyor Windows 11'in stabil olup olmaması.
Kağıt üstünde aslında geçmem gerekmiş gibi tahmin ediyorum. Bir tek RAM miktarı belki az gibi gelebilir ama o da yine günümüz şartlarında idare eder cinsten fakat kimileri çok çok iyi sistemlerde bile ben sorun yaşıyorum diyince çekiniyor insan ister istemez. 23H'de muhtemelen büyük ölçüde düzelecektir. Sürekli sürekli işletim sistemi kurmak uğraştırıcı benim için.

Kağıt üstünde aslında geçmem gerekmiş gibi tahmin ediyorum. Bir tek RAM miktarı belki az gibi gelebilir ama o da yine günümüz şartlarında idare eder cinsten fakat kimileri çok çok iyi sistemlerde bile ben sorun yaşıyorum diyince çekiniyor insan ister istemez. 23H'de muhtemelen büyük ölçüde düzelecektir. Sürekli sürekli işletim sistemi kurmak uğraştırıcı benim için.
16 GB RAM Windows 11 için yeterli. r/Place zamanında aynı anda dört tarayıcıdan sekme açmıştım da çökmemişti bilgisayar. Ayrıca bu tarayıcılardan biri olan Edge'de dokuz sekme falan açıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı