Windows 11 23H2 güncellemesi sırasında '' bir şey planlandığı gibi gitmedi'' hatası

swagger32

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 yeni geçtim bazı sıkıntıları olduğu içini ne yazık ki hala hatalar var Windows Update geldi ama bir türlü yapamıyorum "bir şey plandığı gibi gitmedi, endişelenmeye gerek yok; değişikler geri alınıyor, bilgisayarınızı açık tutunuz" hatasını alıyorum sonra yine Update geliyor yine olmuyor yardımcı olur musunuz?
Yapmaya çalıştığım güncellemeyi de aşağıya yazıyorum.

Güncelleme adı

2024-01x64 tabanlı sistemlere yönelik Windows 11 version 23H2 toplu güncelleştirme ön izlemesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Windows 11 yeni geçtim bazı sıkıntıları olduğu içini ne yazık ki hala hatalar var Windows Update geldi ama bir türlü yapamıyorum "bir şey plandığı gibi gitmedi, endişelenmeye gerek yok; değişikler geri alınıyor, bilgisayarınızı açık tutunuz" hatasını alıyorum sonra yine Update geliyor yine olmuyor yardımcı olur musunuz?
Yapmaya çalıştığım güncellemeyi de aşağıya yazıyorum.

Güncelleme adı

2024-01x64 tabanlı sistemlere yönelik Windows 11 version 23H2 toplu güncelleştirme ön izlemesi.

Microsoft Store'dan PC Manager uygulaması var Microsoft'a ait onu indirip uygulama üzerinden yüklemeyi dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı