Windows 11 23H2 ISO ne zaman gelir?

Tolga Kara

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bakıyorum bakıyorum yok. Bir türlü gelmedi lanet olası. E hani 26 Eylül'de çıkacaktı? Bana ISO lazım!
Kendi sitesinin görüntüleri:

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

26 Eylül 2023, Windows 11 23H2'nin değil, Windows 11 22H2 Moment 4'ün çıkış tarihidir.

23H2'nin çıkmasına daha var. Muhtemelen Kasım ayında çıkar.

23H2 ile gelmesi planlanan tüm özellikler 22H2 Moment 4 ile geldi. 23H2 sadece Windows 11 destek süresini uzatmak için çıkacak. Home ve Pro sürümü 24 ay, Enterprise ve Education sürümü 36 ay destek alacak. Yani 23H2 Kasım 2023'te çıkarsa o zaman 23H2'nin destek sonu tarihi Home ve Pro için Kasım/Aralık 2025, Enterprise ve Education için ise Kasım/Aralık 2026 olacaktır.

Windows 11 26 Eylül'de "Moment 4" adlı Windows 11 güncellemesi 23H2 özelliklerini kapsayacak güncelleme geldi hem Windows 11 Insider Preview sürüm ön izleme kanalında kararlıca gelecek hatta geldi bile. Ben illa normal 23h2'yi kararlıca indirmek istiyorum diyorsanız Windows Insider programına kaydolun sürüm ön izleme kanalını seçin ve güncellemeleri denetleyin. ISO istiyorsanız bu bağlantıdan
Download Windows Insider Preview ISO hesabınıza giriş yapın ve aşağıdaki seçeneklerden release Preview channel Build 22631'i seçin ve ISO'yu yükleyin bunu yapınca cihazınız kararlı bir şekilde Windows 11 23H2 olacaktır işinize yaradıysa rica ederim.

Windows 11 26 Eylül'de "moment 4" adlı Windows 11 güncellemesi 23H2 özelliklerini kapsayacak güncelleme geldi hem Windows 11 Insider Preview sürüm ön izleme kanalında kararlıca gelecek hatta geldi bile. Ben illa normal 23h2'yi kararlıca indirmek istiyorum diyorsanız Windows Insider programına kaydolun sürüm ön izleme kanalını seçin ve güncellemeleri denetleyin. ISO istiyorsanız bu bağlantıdan.
Download Windows Insider Preview ISO hesabınıza giriş yapın ve aşağıdaki seçeneklerden release Preview channel Build 22631'i seçin ve ISO'yu yükleyin bunu yapınca cihazınız kararlı bir şekilde Windows 11 23H2 olacaktır işinize yaradıysa rica ederim.

Hocam selam, release Preview channel Build ne oluıyordu? Dev ve beta channel göre.

Geri
Yukarı