Windows 11 23H2 tam sürümü ne zaman çıkacak?

• Konuyu başlatan Niksi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 855
Kesin mi bu hafta ya da haftaya gelmesi bir açıklama yaptılar mı?

Geçen sene Ekim sonlarına doğru gelmişti yine öyle olması gerekiyor.

Acayip geçip 1 şans daha veresim var. SSD'deki oyunları dosyaların vs silinmeden sıfır kurulum şansım var mı acaba? Yeni konu da açayım ben en iyisi.

Hocam oyunları D diskine taşırsanız Format sonrası İstemciyi indirerek doğrulama yapabilirsiniz hatta Steam otomatik doğruluyor fakat Epic Gamesin doğrulama sistemi baya zahmetli otomatik doğrulamıyor.

Geçen sene ekim sonlarına doğru gelmişti yine öyle olması gerekiyor.

Hocam oyunları D diskine taşırsanız format sonrası istemciyi indirerek doğrulama yapabilirsiniz hatta Steam otomatik doğruluyor fakat Epic Games'in doğrulama sistemi bayağı zahmetli otomatik doğrulamıyor.

Diski bölmedim tek disk var. Ben dosyaları koruyabilsem sıkınıt çıkmaz. Gerisini nasıl yapacağımı biliyorum. :)

Yeni disk oluşturun birim D olacak oyunları oradan D diskine taşıyın.

Dostum zaten harici diskimde oyunlar duruyor. Taşıması doğtulaması derken uzun sürdüğü için taşımadan zaman kazanöak istiyorum.

Dostum zaten harici diskimde oyunlar duruyor. Taşıması doğtulaması derken uzun sürdüğü için taşımadan zaman kazanöak istiyorum.

Onun dışında tek yol yükseltme yapmak hocam O da pek sağlıklı değil hantal çalışabilir uygulamalar açılmayabilir kısaca sistemde sorunlar çıkabilir ama kesinliği yok yükseltip yükseltmemek size kalmış.

Geri
Yukarı