Windows 11 23H2'den beklentileriniz nelerdir?

Dur bismillah daha 22H2 çıkmadı🤣
Ben Insider kullanmıyorum Insıderlara çıktı fakat normal sürüme daha çıkmadı maksimum 3-3.5 ay sonra gelecek bir güncelleme bana göre.
Şöyle demeyin bu Microsoft neden yenilik getirmiyor demeyin Windows 11'in bütün hatalarını bitirmeye çalışıyorlar🤣
Not :bu arada bende hata mata yok.
Yenilikler gelirse Sun Valley 2'de net görebileceğiz.
Zaten geliyor ama tam net gözükmüyor yenilikler.
Yenilikler kısaca Insıder'dan normal sürüme aktarılıyor. (Hata, sorun çözümleri dahil)

1- Kesinlikle OUTLOOK dayatmasından vazgeçmeli. Gmail hesabımla oturum açabilmeliyim.
2- Windows dosyaları hala aşırı yer kaplıyor. +30 GB büyük bir sayı. Milyonlarca insanın ömrü hayatında kullanmadığı ve kullanmayacağı uygulamaları varsayılan olarak yüklememeli.
3- Arka plandaki çalışan uygulamaları azaltmalı.

1- kesinlikle Outlook dayatmasından vazgeçmeli. Gmail hesabımla oturum açabilmeliyim.
2- Windows dosyaları hala aşırı yer kaplıyor. +30 GB büyük bir sayı. Milyonlarca insanın ömrü hayatında kullanmadığı ve kullanmayacağı uygulamaları varsayılan olarak yüklememeli.
3- arka plandaki çalışan uygulamaları azaltmalı.

Microsoft hesabı Gmail e-posta adresi ile de oluşturulabiliyor. Yeni e-posta adresi alınmadan Microsoft hesabı oluşturulursa.

Gmail hesabınıza Google seçeneği ile girmeniz lazım. Çünkü Gmail adresi ile oluşturulan Microsoft hesaplarına gelen bildirimler otomatik olarak Gmail hesabınızın gelen kutusuna aktarılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı