Windows 11 2H22 dosya gezgininde sekme açma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba,

Bana Windows 11 2H22 geldi, güncelledim fakat bu sekmeli dosya gezgini bende yok. Nasıl aktif edeceğim? Araştırdım, programdan hariç bir şey bulamadım.

Şu özellik mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Microsoft o özelliği henüz resmi olarak aktifleştirmedi sanırım. Yakında diyorlar.

Şu özellik mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet.

Alttaki konuda adımları yaptım fakat bende sarı alan çıktı enable disable yazmaktaydı bende yeniden başlattım ama olmadı.

Son düzenleme:
Evet.

Alttaki konuda adımları yaptım fakat bende sarı alan çıktı enable disable yazmaktaydı bende yeniden başlattım ama olmadı.

Burada rehber var belki yardımcı olur.

Burada rehber var belki yardımcı olur.

Zaten bunları denedim olmadı.

Zaten o özellik etkin gelmiyormuş ve bu yüzden bu kullanılan araç ile etkinleştirmişler.
Yabancı kaynaklatın hepsi vive tool adresini veriyor. Belki uygulama aşamasında yanlış yaptın veya senin güncelleme sıkıntılı. Ayrıca kütüphane bileşenleri eksikliği sorun olur mu onu bilmem çünkü hiç 11 ile işim olmadı.

Şu kaynak biraz daha net anlatımlı gibi.

Hocam bu rehberi deneyin açılacaktır.
@İlkay Baki Bayram

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı