Windows 11 2H22 güncellemesi sonrası Wi-Fi bağlanmıyor

MrNeoN

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, son güncellemeyi yaptıktan sonra Wi-Fi bağlantısı yapamıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20220923_132249.jpg
    IMG_20220923_132249.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 31
CMD penceresini açıp "SFC /scannow" komutunu çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Yeniden başlattıktan hemen sonra Aygıt Yöneticisi'nden Wireless adaptörünün özelliklerine girip güç yönetimi ayarlarından "güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın." özelliğini kapattın. Sorununuz çözülecektir.

Benim de bilgisayar açıldıktan 5 dakika sonra hiçbir şey yanıt vermemeye, bilgisayar donmaya, pencereler açılıp kapanmamaya başlıyor sebebi nedir?

CMD penceresini açıp "SFC /scannow" komutunu çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Yeniden başlattıktan hemen sonra Aygıt Yöneticisi'nden Wireless adaptörünün özelliklerine girip güç yönetimi ayarlarından "güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın." özelliğini kapattın. Sorununuz çözülecektir.
Bu işe yaramadı.

Ya yardımcı olun ne yaptıysam olmuyor böyle saçma bir şey görmedim. Bir güncelleme yaptım Wi-Fi kalmadı bilgisayarda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı