Windows 11 açılışta parola soruyor

tayraa

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma 2 gün önce format attım, fortmat atarken pin belirlememi istedi yaptım. Fortmattan sonra bilgisayarı aç kapa yaptığımda belirlediğim PIN'i sormaya başladı onu kaldırdım. Daha sonraki aç kapalarımda mailimin parolasını sormaya başladı(Windows hesabımın kayıtlı olduğu mail'im) nasıl düzeltebilirim?

Çalıştır-netplwiz çözümünü denedim düzelmedi.

Bilgisayarıma 2 gün önce format attım, fortmat atarken pin belirlememi istedi yaptım. Fortmattan sonra bilgisayarı aç kapa yaptığımda belirlediğim PIN'i sormaya başladı onu kaldırdım. Daha sonraki aç kapalarımda mailimin parolasını sormaya başladı(Windows hesabımın kayıtlı olduğu mail'im) nasıl düzeltebilirim?

Çalıştır-netplwiz çözümünü denedim düzelmedi.

Başlangıç>ayarlar>hesaplar> hesabı kaldır.

Windows kurarken mail tanımlamanı ister ama oraları atlaman gerekir eğer hesap kaldırılmıyorsa tekrar bir format çak hesap eklemeden kur windowsu.

Yanlış bilgi
Bende Windows 11 böyle şeyleri yüzünden şu anda Windows 7 kullanıyorum.

Bende de Windows 11 format sonrası uyku moduna geçince ekran gelmiyor, aç kapa yaptım düzelmedi.

Başlangıç>ayarlar>hesaplar> hesabı kaldır.

Windows kurarken mail tanımlamanı ister ama oraları atlaman gerekir eğer hesap kaldırılmıyorsa tekrar bir format çak hesap eklemeden kur Windows'u.

Hocam Windows 11'de hesap zorunludur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende var, W11 sıkıntısı işte

Bende Windows 11 böyle şeyleri yüzünden şu anda Windows 7 kullanıyorum.

Bende de Windows 11 format sonrası uyku moduna geçince ekran gelmiyor, aç kapa yaptım düzelmedi.

Hocam Windows 11'de hesap zorunludur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 kullanıyorum ben de öyle bir zorunluluğu ilk kez sizden duyuyorum ama varsa da bu videoda basitçe kaldırmış ve kullanmaya devam ediyor adam. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 kullanıyorum ben de öyle bir zorunluluğu ilk kez sizden duyuyorum ama varsa da bu videoda basitçe kaldırmış ve kullanmaya devam ediyor adam. :D

Teşekkür ederim çözüm bu ama nasıl çözüm olarak işaretleyeceğim bilmiyorum

Not: Konuyu soru olarak açmadığım için olmuyormuş ama videodaki gösterdiği çözüm arkadaşlar

Geri
Yukarı