Windows 11 "ağa bağlayalım" kısmında takılı kaldı

onuro

Centipat
Daha fazla  
Windows 11'i flaşa attım indiriyordum. Her şey geçtim ama hadi sizi bir ağa bağlayalım kısmını geçemedim geçemiyorum. Yardım edin. ASUS'a ulaşamıyorum. Ethernet kablosu olmadan yapamaz mıyım?
Nasıl geri BIOS ekranına giderim böyle mi kalacak laptop?
Windows 11 anahtar almıştım anahtarım da mı gidecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakin olun, lisansınız falan gitmeyecek. Laptopa bir şey olmayacak. Bunu deneyin. Eski bir yöntem, geçersiz sayılmış olabilir. Yine de deneyin.

• Shift + F10 basın.
  • Açılan CMD ekranına taskmgr.exe yazın.
  • OOBEConnectionFlow.exe görevi sonlandırın.

Sakin olun, lisansınız falan gitmeyecek. Laptopa bir şey olmayacak. Bunu deneyin. Eski bir yöntem, geçersiz sayılmış olabilir. Yine de deneyin.

• Shift + F10 basın.
hocam çok teşekkür ederim ama ben telefonun internetini kabloyla bilgisayara bağlayarak geçtim
yinede çok teşekkür ederim

• Shift + F10 basın.
Hocam W11 açılmıştı güncellemeleri yaptıktan sonra yeniden başlat dedim ama bios ekranına geldi, bios güncelle dedim ve bekliyorum.Normal mi bu?

Son düzenleme:
Hocam W11 açılmıştı güncellemeleri yaptıktan sonra yeniden başlat dedim ama BIOS ekranına geldi, BIOS güncelle dedim ve bekliyorum. Normal mi bu?

Ekran görüntüsü atabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı