Windows 11 AirPods Kısık Ses

Bu sorunu çözebilen var mı? Günlerdir delireceğim kulaklık kullanamıyorum.
Selamlar hocam, mesajınızı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Kulaklığa arkadaşın anlattığı gibi resetleme işlemini yaptıktan sonra bilgisayara gelen tüm güncelleştirmeleri yaptım ve sorunu çözdüm. Bunları uygulamanıza rağmen çözemediyseniz başka bir çözüm yolu var mı bilmiyorum.

Selamlar hocam, mesajınızı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Kulaklığa arkadaşın anlattığı gibi resetleme işlemini yaptıktan sonra bilgisayara gelen tüm güncelleştirmeleri yaptım ve sorunu çözdüm. Bunları uygulamanıza rağmen çözemediyseniz başka bir çözüm yolu var mı bilmiyorum.
Selamlar hocam, ben de son güncellemeyi yaptıktan sonra kullanabiliyorum. Sonunda çözüldü.

Merhabalar hocalarım konuyu tekrardan gündeme getiriyorum. Windows 11 de airpods 3 ümde sadece hands free modu var başka herhangi bir modu yok ve bundan kaynaklıdır ki gelen ses ile giden ses çok kötü oluyor. Huawei freebuds 3 kullanıyordum onda herhangi bir sıkıntı yoktu. Fakat airpods u takınca böyle bir problem oluyor.

Selamlar, Windows 11'de Sistem / Ses -- Airpods'un yanındaki oka tıklayarak geçeceğiniz Özellikler sayfasından Ses İyileştirmeleri ve Uzamsal Ses seçeneklerini kapatırsanız daha iyi bir ses kalitesi alabilirsiniz.

Selamlar, aynı sorunu yaşıyordum. İlk olarak airpods'u Aygıt Yöneticisinden hem bluetooth hem de ses aygıtlarından kaldırdım. Bilgisayarın ses kartının windows 10 olan driver'larını indirip kurdum. Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra tekrar Airpods'u eşleştirdiğimde sorun çözüldü.

Selam, aynı sorunu yaşıyordum. İlk olarak AirPods'u Aygıt Yöneticisi'nden hem Bluetooth hem de ses aygıtlarından kaldırdım. Bilgisayarın ses kartının Windows 10 olan Driver'larını indirip kurdum. Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra tekrar AirPods'u eşleştirdiğimde sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı