Çözüldü Windows 11 AMD sürücüsü kurulurken 184 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atacanyildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6650 XT OC.
COOLER MASTER TD500 V2
ADATA XPG D41 16x2 32 GB DDR 4 3600 MHz.
750 WATT PSU
2TB M2 SSD NETAC NV3000
Meslek
Bilişim
Merhabalar. Yeni Windows 11'e geçtim. Sorun şu, ilk başta driverları her şeyi kurdum sonra AMD arayüzüne giriş yapamıyordum el ile kurmayı denedim kurdum ama yine yoktu sonra AMD'nın bir yazılımı ile sildim tekrar kurmayı denediğimde hata 184 aldım yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Sürücüyü indirince C:/AMD klasörüne atar dosyaları. Başlata sağ tıklayıp aygıt yöneticisine gir orada ekran kartı görünecektir. Sağ tıkla, sürücüyü güncelleştir de, bilgisayarımdaki sürücüler kısmından bu AMD klasöründeki sürücü klasörünü bul seç devam et. Sorunsuz yüklenirse yanıtlarsın.

Sonra C: sürücüsüne girip sağ üstteki arama kısmına "ccc2_install.exe" yazıp bir aratın. Şimdi yerini unuttum ama ona tıklayıp arayüzü de kurabilirsin.
Merhabalar. Yeni Windows 11'e geçtim. Sorun şu, ilk başta driverları her şeyi kurdum sonra AMD arayüzüne giriş yapamıyordum el ile kurmayı denedim kurdum ama yine yoktu sonra AMD'nın bir yazılımı ile sildim tekrar kurmayı denediğimde hata 184 aldım yardımcı olur musunuz?

Ekran görüntüsü atabilir misin?

Ekran görüntüsü atabilir misin?
Buyrun:

1631356746672.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü indirince C:/AMD klasörüne atar dosyaları. Başlata sağ tıklayıp aygıt yöneticisine gir orada ekran kartı görünecektir. Sağ tıkla, sürücüyü güncelleştir de, bilgisayarımdaki sürücüler kısmından bu AMD klasöründeki sürücü klasörünü bul seç devam et. Sorunsuz yüklenirse yanıtlarsın.

Sonra C: sürücüsüne girip sağ üstteki arama kısmına "ccc2_install.exe" yazıp bir aratın. Şimdi yerini unuttum ama ona tıklayıp arayüzü de kurabilirsin.

Çözüm
Buyurun Eki Görüntüle 1163033

Herkes geçti tek sorun bende çıktı çok saçma değil mi?

Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları>AMD **/Özellikler>Sürücü>Sürücüye Geri Dön. Bu işe yaramıyorsa C:>AMD içinde AMD_Radeon_Installer diye dosyalar olacak oradan bir önce ki sürümün setup dosyasını aç ve kur. Şu an benim kullandığım sürüm 21.8.2 sen 1 veya 2 alt sürümünü kurabilirsin.

Oldu evet ama bu sefer de AMD arayüzü gelmedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı