Windows 11 arama çubuğu çalışmıyor

Merhaba,
Tam sürüm çıktıktan sonra ben ve arkadaşım doğrudan yükselttik ancak ikimizde çift monitör kullanıyoruz ve ikimiz dede ikinci yani sağ ekranda arama çubuğuna tıklandığında açılan pencere gelmiyor. Arama simgesi renkli hale geliyor CMD yazıp enter dediğimde CMD'yi de açıyor yani çalışıyor ama önüme bir şey gelmiyor görmüyorum. Ancak sol ekranımda sorun yok bunun bildiğiniz bir çözümü var mıdır desteklerinizi rica ederiz.
Merhaba,
Tam sürüm çıktıktan sonra ben ve arkadaşım doğrudan yükselttik ancak ikimizde çift monitör kullanıyoruz ve ikimiz dede ikinci yani sağ ekranda arama çubuğuna tıklandığında açılan pencere gelmiyor. Arama simgesi renkli hale geliyor CMD yazıp enter dediğimde CMD'yi de açıyor yani çalışıyor ama önüme bir şey gelmiyor görmüyorum. Ancak sol ekranımda sorun yok bunun bildiğiniz bir çözümü var mıdır desteklerinizi rica ederiz.

Merhaba,
Merhaba,

Not: ctfmon.exe de düzeltmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar başlatınca çalışmayabilir. Bu durumda yine girmeniz gerekiyor. Bu programı başlangıç uygulaması yaparak çözebilirsiniz.
Windows + R yapın ve Shell: Startup yazın. Karşınıza bir ekran gelecektir. Bu ekrana ctfmon.exe kısayolunu sürükleyip bırakın. Her açılışta devreye girer.

Kanka hızlı erişeme atıyor oradan sonre ne yapacağız?

ctfmon.exe kısayolunu nasıl oluşturacağız?

Bu bilgisayarı aç sağ üstte ara: Bu bilgisayar yazar oraya ctfmon.exe yaz entere bas biraz bekle bende yaklaşık 3dk sürdü bulması sistemine göre değişir bekle birkaç tane çıkar ctfmon.exeden hangisini koyacağını bilmiyorum ama birisi illa oluyordur.
Tekrar başlatınca çalışmayabilir. Bu durumda yine girmeniz gerekiyor. Bu programı başlangıç uygulaması yaparak çözebilirsiniz.
Windows + r yapın ve Shell: Startup yazın. Karşınıza bir ekran gelecektir. Bu ekrana ctfmon.exe kısayolunu sürükleyip bırakın. Her açılışta devreye girer.

Yaptım oldu. ctfmon.exe kısayolunu bu bilgisayarda dosya aratarak bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Windows 11 arama çubuğuna bir şey yazamıyorum, ne yapabilirim?
Bu videodakini dene çözülüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı