Windows 11 arama çubuğu kendi kendine neden kapanıyor?

SayooXrily

Femtopat
Daha fazla  
Windows 11 arama çubuğu kendi kendine kapanıyor neden? Çözümünü bulamadım, diğer başlıklara da baktım.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-16_230538165.png
    resim_2024-02-16_230538165.png
    23 KB · Görüntüleme: 38
Windows 11 arama çubuğu kendi kendine kapanıyor neden? Çözümünü bulamadım, diğer başlıklara da baktım.

Hocam bende de eskiden nadiren oluyordu kapatıp açtığımda düzeliyordu eğer düzelmezse CMD yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu yazar mısın belki sorunlu sistem dosyasından kaynaklı olabilir.

Kmspico ile etkinleştirmiş olabilir misiniz?
Hocam açıkcası bilgisayar daha yeni ve ben çoğu şeyi bilmiyorum. Belki yanlışlıkla yapmış olabilirim. Bilmiyorum

Hocam bende de eskiden nadiren oluyordu kapatıp açtığımda düzeliyordu eğer düzelmezse CMD yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu yazar mısın belki sorunlu sistem dosyasından kaynaklı olabilir.
Win+ R mi yapıyoruz yokca cmd mi hocam?

Hocam açıkçası bilgisayar daha yeni ve ben çoğu şeyi bilmiyorum. Belki yanlışlıkla yapmış olabilirim. Bilmiyorum.

Regedit ayarları ile falan oynadıysanız olmuş olabilir. Eğer bir Regedit yedeğiniz yoksa ve sorun Regedit ayarlarında ise format atın derim.

Regedit ayarları ile falan oynadıysanız olmuş olabilir. Eğer bir Regedit yedeğiniz yoksa ve sorun Regedit ayarlarında ise format atın derim.
Hocam Regedit nedir? Bilmiyorum.

Windows'u bilgisayarcı mı kurdu? Yoksa kendiniz mi kurdunuz?
Pcyi Mediamarkt'den aldım eve geldim açtım Win 11 güncellemesi dedi. Güncelledim ben de. Cihaz Matebook 14.

Hocam Regedit nedir? Bilmiyorum.

PC'yi MediaMarkt'den aldım eve geldim açtım Windows 11 güncellemesi dedi. Güncelledim ben de. Cihaz Matebook 14.

MediaMarkt'da yapıldıysa KMSpico ile kurulmamıştır o zaman. KMSpico zararlı bir yazılım. Bedavadan Windows 11 kullanmanızı sağlıyor. Bilgisayarcılar bunu çok kullanır. Windows arama çubuğu kullanılmaz bu program kurulduğunda genellikle. Regedit dosyalarında sıkıntı olabilir.

MediaMarkt'da yapıldıysa KMSpico ile kurulmamıştır o zaman. KMSpico zararlı bir yazılım. Bedavadan Windows 11 kullanmanızı sağlıyor. Bilgisayarcılar bunu çok kullanır. Windows arama çubuğu kullanılmaz bu program kurulduğunda genellikle. Regedit dosyalarında sıkıntı olabilir.
Peki o sorunu nasıl çözebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı