Windows 11 ayarlar kasıyor

RRechz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeaPad 3 (15ALC6) /AMD Ryzen 5 5500U with Radeon Vega 7 2GB Graphics /8GBram /512GB SSD
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
INTEL SSDPEKNW512GZL
Ekran kartı
AMD Ryzen with Radeon Vega 7 2GB
Anakart
(Laptop)
İşlemci
AMD Ryzen Vega 7
[Düzeltme (İşlemci: AMD Ryzen 5 5500U)] Son gelen 22H2'den sonra bir iki toplu güncelleştirme diye güncelleme geldi ondan sonra ayarlar bçlümündeki ağ ve internet kısmına her girdiğimde o kısım tepki vermiyor öylece kalıyor diğer bölümlere de giriş yapamıyorum ama ayarlar sekmesini kapabiliyorum. Sağ altaki Wi-Fi ve Bluetooth kısayolunun olduğu bölüm ise çoğu zaman açılmıyor ne kadar tıklasamda ve yeniden başlattığımda ise yine aynı sorun oluyor. Windows 11 orijinal lisanslı olduğu için Windows 10'a geçmek istemiyorum. Sorun nedir hocalarım, sadece bende mi var yoksa genel bir sorun mu?

Son düzenleme:
[Düzeltme (İşlemci: AMD Ryzen 5 5500U)] Son gelen 22H2'den sonra bir iki toplu güncelleştirme diye güncelleme geldi ondan sonra ayarlar bçlümündeki ağ ve internet kısmına her girdiğimde o kısım tepki vermiyor öylece kalıyor diğer bölümlere de giriş yapamıyorum ama ayarlar sekmesini kapabiliyorum. Sol altaki Wi-Fi ve Bluetooth kısayolunun olduğu bölüm ise çoğu zaman açılmıyor ne kadar tıklasamda ve yeniden başlattığımda ise yine aynı sorun oluyor. Windows 11 orijinal lisanslı olduğu için Windows 10'a geçmek istemiyorum. Sorun nedir hocalarım, sadece bende mi var yoksa genel bir sorun mu?
Ayarlar uygulamasını sıfırlamayı deneyin, bunun için;

1) Windows Powershell uygulamasını yönetici olarak başlatın.
2) Daha sonra bu komutu girin. (Tırnak dahil değildir.)

"Get-appxpackage *windows. İmmersivecontrolpanel* | reset-appxpackage"

Ayarlar uygulamasını sıfırlamayı deneyin, bunun için;

1) Windows Powershell uygulamasını yönetici olarak başlatın.
2) Daha sonra bu komutu girin. (Tırnak dahil değildir.)

"Get-appxpackage *windows. İmmersivecontrolpanel* | reset-appxpackage"
Hocam windows.immersivecontrolpanel de dahil sonrası yazdıktan sonra kırmızı ile hata veriyor

hocam
Evet. İsminden de anlaşılacağı üzere ayarlar uygulamasını yeniden yüklüyor.
hocam başlattan ayarları aratıp uygulama ayarlarından sıfırlama yaptım işe yaradı peki bu sağ alttaki paneli nasıl halledeceğim? onu da mı verdiğiniz komut ile yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı