Çözüldü Windows 11 ayarlar kısmından format atılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deepy0

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda bir sürücü problemi olduğu için format atıp, temiz bir şekilde her sürücüyü tekrar kurmak istiyorum. Flash bellek kullanmadan direkt ayarlar kısmından format atabilir miyim?

Çözüm
O sıfırlamak. Flash bellek ile format atabilirsiniz. Driverler gider ama format olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda teker teker anlatıyor. Model için daha uygun olacağından seçtim.
Teşekkür ederim hocam.

NVIDIA' nın eski bir sürücüsünü yükleyin. Yeni sürücüde arkadaşım BSOD döngüsüne takılmış en son. Ondan olabilir.
Denedim hocam. 4 5 ay önce çıkanları da yükledim yine olmadı. Bir gece doğru düzgün çalışırken diğer gün bir anda ekran kartını görmemeye başladı.

.
Diskleri siledebilirsiniz biçemledirede. Silerseniz 2 bölüm ayırmışsanız oda tek bölüm olur.
Hocam, silerseniz iki bölüme ayırmışsanız tek bölüm olur dediniz. Bende sadece C diski ve ssd nin olduğu disk var. Farklı bir disk yok. Bu windowsu kuracağım diski seçeceğim zaman, o sekmede 2 diski de silecek miyim? Sonrasında da windowsu kuracağım diski seçeceğim değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı